Koniec lásky! Tanečník Matej Chren a herečka Elena Podzámska sa rozišli

15. novembra 2013, 21:56
Tip redakcii

Pred tromi rokmi spojila tanečná šou herečku Elenu Podzámsku (41) s tanečníkom Matejom Chrenom (31). Odvtedy sa od seba nepohli ani na krok a začalo sa hovoriť o svadbe. Namiesto toho však prišiel rozchod!

Po troch rokoch skončil vzťah Eleny Podzámskej a Mateja Chrena.

Po troch rokoch skončil vzťah Eleny Podzámskej a Mateja Chrena.

Autor: Robo Homola/Plus JEDEN DEŇ

Len krátko po správe o rozchode Vila Rozborila so Zuzanou Ťapákovou prišiel koniec ďalšej lásky prominentného páriku. Tanečník Matej Chren (31) opustil herečku Elenu Podzámsku (41).

Začiatok ich vzťahu pred tromi rokmi bol ako z Červenej knižnice. Spojila ich tanečná šou Let´s Dance, aj keď Chren v tom čase už osem rokov tvoril pár s priateľkou Mirkou Kosorínovou.

Zdalo sa, že dvojici po troch rokoch zazvonia svadobné zvony, namiesto toho prišiel rozchod. Podľa informácií Nového času sa tanečník už odsťahoval aj zo spoločnej domácnosti do svojho bytu a rozídení sú už dlhší čas.

Matej je ten pravý, tvrdila Podzámska

Herečka sa pritom netajila, že Matej je pre ňu ten pravý muž a tvrdila, že by sa za neho vydala okamžite.

„Manželstva s niekým iným by som sa bála, ale s Maťkom nie. Jednak ho nesmierne milujem a absolútne mu verím. Som presvedčená, že je to dobrý chlap, a ak by ma takýto človek požiadal o ruku, ani na chvíľu by som neváhala," povedala ešte takto pred rokom pre denník Plus JEDEN DEŇ.

Lásku si dokonca spečatili aj predzásnubným prsteňom a na nečisto si svadbu vyskúšali pred niekoľkými mesiacmi, keď v Paríži nafotili propagačné svadobné fotky. Nuž, napriek tomu je už ich vzťah definitívne minulosťou.

 
Autor: Pluska.sk/alm 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Koniec lásky! Tanečník Matej Chren a herečka Elena Podzámska sa rozišli
Pluska.sk/alm