Krásna, štíhla & sexi: Daniela Hantuchová predáva tajomstvo svojho úspechu

30. mája 201718:30
Autor: .instagram.com/danielahantuchovaofficial

Známa slovenská tenistka žijúca v Monaku nám prezradila, aké je tajomstvo jej dokonalej postavy. Sú v tom iba dobré gény, alebo niečo viac?

Kedysi patrila medzi špičku slovenského tenisu, no dnes sa Daniela rozhodla uberať s iným smerom. Svoje dvadsaťročné skúsenosti z vrcholového športu zúročila v celkom iných vodách. Rozhodla sa pomáhať ženám, ktorým rovnako ako jej, záleží na zdravom životnom štýle a štíhlej postave. My sme chceli vedieť viac...

Daniela prezraď nám, ako sa udržiavaš vo forme?

Samozrejme, športom. Okrem tenisu mám rada prechádzky, golf, plávanie, posilňovňu, bicykel. No priznávam, vďaka rodičom mám skvelý metabolizmus a akonáhle sa začnem hýbať, všetko funguje. Momentálne som však zranená, nemôžem športovať, čo ma dosť ničí. No práve v tejto situácii som zistila, ako veľmi je dôležitá strava. Správnou kombináciou potravín sa dajú s telom robiť zázraky.

Ako teda vyzerá tvoj jedálniček?

Snažím sa hlavne vyhýbať rafinovanému cukru. Je to droga, ktorá nás núti jesť viac a viac. No a samozrejme múka, ktorú až tak závažne neriešim. V reštauráciách v menu bez problémov prehliadnem vyprážané, ktoré mi našťastie nič nehovorí. Sladkému však musím veľmi odolávať. Počas turnajov neexistuje, aby som večer jedla cukor. V tomto období mám prísny režim, pretože môj výkon je ovplyvnený aj jedlom. No normálne to až tak veľmi neriešim. Myslím si, že nič sa nemá preháňať, treba počúvať samú seba. Vtedy to nefunguje.

Čítajte viac: 

Správna strava je dôležitá: Viete čo by ste mali jesť pred a po cvičení?

Žiješ v Monaku, ktoré mnohí z nás vnímajú ako celkom iný svet. Chodíš tam aj normálne nakupovať do potravín, alebo si všetko objednávaš cez internet?

Samozrejme, že si všetko nakupujem sama. Milujem nakupovanie potravín. Výhodou Monaka je práve to, že vás tam nikto nerieši, nikto vám nenazerá do košíka. Najviac zo všetkého milujem nedeľné trhy, kde majú úžasné potraviny a je tam skvelá atmosféra. Ovocie a zeleninu však chodíme nakupovať do Talianska, ktoré máme skutočne na skok. Rada žijem normálny život a práve na výletoch v Taliansku si to naplno užívam.

Použila si množné číslo. Máš priateľa?

Množné číslo patrilo mojim priateľom a rodine. Momentálne som single.

Čítajte viac:

Do plaviek s telom bohyne: Tieto raňajky vás zbavia brušnej pneumatiky!

Vyzeráš ako modelka a zmenila si aj spôsob obliekania. Má to súvis s tvojou novou kariérou?

Presne tak. Tým, že sa môj život začal uberať celkom novým smerom, mení sa aj môj šatník. Venujem sa biznisu a tak prirodzene ubúda z mojich typických teplákových súprav. Teší ma, že objavujem elegantnejšiu ženskú módu.

Doteraz si bola tvárou mnohých značiek. Ako ťa napadlo založiť si vlastnú fit značku?

Prirodzene ma to do sveta racio výživy nasmerovalo. Ako športovkyňa som vždy riešila málo možností, ako si zamaškrtiť zdravo. Postupne som nad tým začala rozmýšľať viac a viac, až vznikol nápad, vyrobiť si tieto fit snacky sama. Úplne ma to pohltilo. Je to pre mňa nový fascinujúci svet, ktorý ma veľmi baví.

O čo teda konkrétne ide?

Ide o moju značku D-one, ktorá ponúka zdravé snacky bez cukru a bez lepku. Je to presne to, čo mnohé ženy ocenia. Fit drobnosť, ktorú môžete mať v kabelke, ktorá vás zachráni od vlčieho hladu, alebo keď vás pohltí chuť na niečo sladké. Pretože presne na sladkých a slaných kalorických drobnostiach naša kontrola nad jedlom často pohorí.

Prečo práve fit snacky?

Som presvedčená o tom, že krása ide zvnútra a to čo do seba dávame je na nás vidieť. Byť roky úspešnou tenistkou ma naučilo starať sa o svoje telo. Súťaže a cestovanie po celom svete mi dali veľa a teraz by som sa s ľuďmi o to rada podelila formou nutrične vyvážených dobrôt plných energie z darov zeme. Tieto zdravé proteínové aj neproteínové raw snacky sú nielen pre športovcov, ľudí, ktorí sú stále na cestách, sú vegáni alebo majú špeciálnu bezlepkovú diétu, ale pre všetkých, ktorí si chcú dopriať niečo dobré pre svoje telo a myseľ.

Takže si sa rozhodla ľudí motivovať, aby žili zdravšie?

Áno presne o to mi ide. A keďže mnohokrát nemáme na výber a musíme siahnuť po nezdravších alternatívach, napadla ma D-one. To čo jeme je dôležité, ale ešte dôležitejšie je, ako sa máme radi. Hlavnou ideou bolo pomáhať a nasmerovať ľudí správnym smerom, dať im možnosti. Samozrejmosťou je, že moje snacky sú vyrobené s ohľadom na životné prostredie a časť z výťažku ide na charitu - nadáciu Daniela.

Čítajte viac:

FOTO Hantuchová sa vybrala na turistiku: Postavu jej môžu závidieť aj omnoho mladšie

FOTO VNÚTRI: Pohľad pre bohov. Hantuchová dráždi dokonalým telom

Daniela Hantuchová opäť dráždi: Bude hrať tenis v negližé?

autor: jg

VideoOlajkuj emmu

 

Horoskopy

Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé
Láska a vzťahy
Zdravie ...čítaj celé

 

Prelistuj si novú EMMU

 
 

Top3

VIDEO: Dokonalá letná manikúra? Zvládnete ju vďaka týmto super návodom!

Červený a béžový lak? Ale no tak! Leto si predsa žiada trochu zábavy. A tieto manikúrové dizajny sú dôkazom, že s lakmi na...

Bye, bye blond: Vizážistka Lucid Sládečková prekvapila radikálnou zmenou účesu!

Život je zmena a svoje o tom vie aj talentovaná vizážistka, ktorá nemá problém s rafinovanými experimentami. Na jeden sa...

FOTO vnútri: Wow, tá ale opeknela! Pozrite sa, ako Barbore Balúchovej pristane materstvo

Zdá sa nám to, alebo je mladá speváčka zo dňa na deň krajšia? Pri pohľade na krehkú blondínu a mamičku 5-mesačného synčeka...

Farbám Neujdeš súčasťou Európskeho mesta športu 2017

Beh Farbám Neujdeš už úspešne odštartoval 27.5.2017 v Košiciach, kde sa ho zúčastnilo necelých 3000 bežcov. Teraz sa organizátori...

Ďalšie články
 
 
 
Krásna, štíhla & sexi: Daniela Hantuchová predáva tajomstvo svojho úspechu
jg