Krausova mladá milenka Puklušová sa bráni: Hanbia sa za ňu rodičia?!

02. novembra 2016, 00:00
Tip redakcii

Moji rodičia o mne nepochybujú – hovorí Natália Puklušová (32), ktorej vzťah so ženatým Andym Krausom (49) plní médiá.

Natália Puklušová (32).

Natália Puklušová (32).

Autor: Tony Štefunko

Herečka sa stala stredobodom pozornosti po tom, ako vyplával na povrch jej vzťah so scenáristom Andym Krausom. Jeho manželka Daniela (44) si stojí za tým, že práve mladá herečka je príčinou rozpadu ich sedemnásťročného manželstva.

Daniela Krausová je z celej kauzy je už unavená. 
Foto: archív

Sústredia sa na prácu

Aj keď sa Andy Kraus rozhodol odísť od manželky, rodičovské povinnosti si plní naďalej. Hoci v spoločnom dome v rakúskom Prellenkirchene už nebýva, trávi tam dosť času, vraj najmä kvôli deťom Borisovi a Zoji.

Podľa našich informácií to však Natáliu nijako nevyvádza z miery a aj jej reakcia svedčí o tom, že je v úplnej pohode. „Pre mňa je podstatná moja práca, na ktorú sa potrebujem sústrediť.


Natália sa sústredí hlavne na svoju prácu. Darí sa jej to bez problémov.
Foto: Vlado Benko jr.

V divadle Astorka pripravujeme premiéru predstavenia Sylvia, ale odložila sa, pretože Anka Šišková sa zranila. Našťastie, už je v poriadku“ hovorí Natália s tým, že aj Andy sa potrebuje koncentrovať na nové projekty a chce mať pokoj.

Rodičia ju podporili

Prostredníctvom médií v celej kauze už odznelo množstvo odkazov. Andy Kraus priznal kontakt s Natáliou a nevylúčil oficiálny vzťah. Aj Daniela Krausová sa o celej záležitosti niekoľkokrát vyjadrila, no už je z toho celého poriadne vyčerpaná. Zatiaľ čo manželia si povedali svoje, jediný, kto zaryto mlčí, je Natália.


Scenárista sa už venuje novým projektom.
Foto: Michal Šebeňa

„Nebudem prilievať olej do ohňa. Viem, kde je pravda, a to mi stačí,“ povedala nám herečka. Za dcérou stoja aj jej rodičia, ktorí sa o tom, že má byť hlavnou postavou v manželskom trojuholníku, dozvedajú iba z novín. No krvný tlak im to vraj nezdvihlo.

„Ocko aj mamina ma poznajú, vedia, kto som, aký som človek, ako žijem a nepochybujú o mne. Veria mi. Nečítajú noviny a ak sa niečo dozvedia, v prvom rade sa mňa spýtajú, o čo ide. Takže je všetko v poriadku,“ dodala s úsmevom blondínka.


Andy Kraus sa síce z domu v rakúskom Prellenkirchene odsťahoval, ale rodičovské povinnosti si plní aj naďalej.
Foto: Vlado Benko jr.

 
Autor: MA 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Krausova mladá milenka Puklušová sa bráni: Hanbia sa za ňu rodičia?!
MA