Kristína má oddaných fanúšikov! Vieme, čo spravili na jej koncerte

04. júla 2013, 16:00
Tip redakcii

Kristína sa nenudí ani v lete. Veľa koncertuje po Česku a chystá sa aj na Slovensko. Hoci sa to možno nezdá, má naozaj verných fanúšikov, ktorí s ňou nielen spievajú, ale prežívajú aj veľmi romantické chvíle!

Speváčka Kristína má oddaných fanúšikov. Pri jej hudbe sa dokonca odohrali zásnuby.

Speváčka Kristína má oddaných fanúšikov. Pri jej hudbe sa dokonca odohrali zásnuby.

Autor: Jaroslav Haratek

Mladá speváčka Kristína nedopraje oddych sebe ani fanúšikom. Nedávno vydala nový singel „Život je vždy fajn“ s autorským tandemom Martin Kavulič a Kamil Peteraj dokonca nahrala skladbu v dvoch verziách - rádiovej aj tanečnej. Teraz si ju môžu fanúšikovia vypočuť naživo po celom Česko a Slovensku. A počúvať ju ľudia chcú a Kristína sa z toho úprimne teší.

Kristína má romantických fanúšikov

„Na koncertoch sa cítim fantasticky. Som šťastná, že ľudia poznajú moje skladby ako na Slovensku tak aj v Českej republike. Spievajú moje piesne a poznajú texty, čo si nesmierne vážim hlavne u českých fanúšikov. Nedávno na mojom koncerte som pri autogramiáde stretla pár, ktorý sa zasnúbil na mojom koncerte v Krnove. Teraz prišli za mnou, aby ma pozdravili už svoji. Bolo to veľmi milé...“ priznala speváčka.

„Celé leto mám nabité koncertmi. V júni som hrala najmä v Česku a v júli budem vystupovať už aj na Slovenku. V auguste sa zasa presunieme naspäť do Čiech. Tento mesiac ma čakajú dva pekné festivaly, na ktoré sa veľmi teším,“ dodala Kristína.

Na koncertoch ukulele aj fujara

Fanúšikom na koncertoch Kristína zahrá výber piesní zo všetkých troch albumov. Koncert obohatia okrem štandardných nástrojov aj exotické ukulele, tradičná domáca fujara a akordeón.

Kristína nedávno v Českej republike odštartovala „Horehronie tour“, ktoré bude pokračovať po letných festivaloch v septembri. Fanúšikovia ju zbožňujú, aj preto si vždy nájde čas na autogramiádu. Dovolenku kvôli nim rada odsunie. A leto si užije na koncertoch rozdávaním pozitívnej energie tak, ako to spieva v novej skladbe: "Život je vždy fajn, tak sa z neho teš...!"

S kapelou vystúpi na festivale s gospelovým nádychom Spievame Márii, ktorý sa uskutoční 19. Júla v Trstennej. Fanúšikovia sa na ňu môžu tešiť aj na akcii Tanec slnka, ktorý bude 27. Júla v Dubnici pri Starej Turej.

 
Autor: Pluska.sk/domi 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Kristína má oddaných fanúšikov! Vieme, čo spravili na jej koncerte
Pluska.sk/domi