Kríza v manželstve moderátorky Mečiarovej: Kto sa im chce pomstiť?

17. januára 2013, 00:00
Tip redakcii

Podvádza ju manžel? Medzi kolegami Martiny Mečiarovej z televízie Markíza sa šepká, že má sokyňu v láske. Do jej manžela sa dokonca mala zahľadieť žena z jej vlastnej rodiny. Kto chce prekaziť rodinné šťastie krásnej moderátorky?

Milan a Martina:
Bez vetra sa ani
lístok nepohne.

Milan a Martina: Bez vetra sa ani lístok nepohne.

Autor: MATEJ KALINA/Plus JEDEN DEŇ

Moderátorka Martina Mečiarová sa za podnikateľa Milana Mečiara (39), synovca politika Vladimíra Mečiara, vydala v roku 2007. Žijú v spoločnom dome v Repišti a vychovávajú syna Šimonka (2). Momentálne to vyzerá tak, že rodinná idylka nie je až taká ideálna.

Manžel ju má podvádzať so vzdialenou príbuznou, ktorá prevádzkuje kolibu v Sklených Tepliciach. „Býva síce stále s manželkou, no všetci vedia, že sa s priateľkou stretáva,“ povedal zdroj pre týždenník Šarm.

Kto je tá záhadná žena?

Za neznámou ženou, ktorá má stáť za problémami v Martininom manželstve, sme sa vybrali priamo do Sklených Teplíc. „Budova nám nepatrí, ale staráme sa o to,“ vysvetlila nám s tým, že tam pracuje aj ako čašníčka.


Michaela B.: Popiera, že má vzťah s Mečiarovej manželom.
Foto: JÚLIUS DUBRAVAY/Plus JEDEN DEŇ

Priamo sme sa jej teda opýtali, ako je to s jej vzťahom s manželom Martiny Mečiarovej, o ktorom si klebetí už celá dedina. „Netuším, odkiaľ to prišlo. Milan je krstný otec môjho dieťaťa, s Martinkou sme najlepšie kamarátky a ešte aj rodina! Je to úplná hlúposť. Mám tri deti a manžela, kedy by som to asi stihla,“ povedala nám.

Čo na to Martina?

Samotná moderátorka o medializovanej nevere svojho manžela už tiež počula a preto našou otázkou vôbec nebola prekvapená.

„Neviem, odkiaľ prišla takáto informácia. Môj manžel je sympatický muž a úspešný podnikateľ. Tak ako ja, aj on má rôzne pozvania. Možno to vypustila nejaká ohrdnutá žena, ktorú odmietol. Neviem,“ reagovala Mečiarová.

Moderátorka netuší, kto môže byť za pokusom zničiť jej manželstvo. Svojmu manželovi bezvýhradne verí.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/al 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Kríza v manželstve moderátorky Mečiarovej: Kto sa im chce pomstiť?
Plus JEDEN DEŇ/al