Kto z koho? Búrlivé víno ide do boja proti Paneláku!

19. marca 2013, 12:25
Tip redakcii

Markíza ide do boja s konkurenciou. Proti jojkárskemu seriálu ide do prime-time nasadiť svoju aktuálne najsilnejšiu zbraň. Denný seriál Búrlivé víno, ktorý sa vysiela pondelok až piatok o osemnástej, mení vysielací čas. Diváci ho uvidia okrem stredy vždy o 20:20!

Kto z koho? Búrlivé víno bude v prime time konkurovať Paneláku.

Kto z koho? Búrlivé víno bude v prime time konkurovať Paneláku.

Autor: TV Markíza, TV JOJ

Nejde o prvoaprílový žart? Zrejme nie, televízia Markíza ide od tohto dátumu meniť vysielací čas svojho silného seriálu Búrlivé víno. Miesto o osemnástej každý deň, ho diváci uvidia v hlavnom vysielacom čase o 20:20. S výnimkou stredy, kedy zostane priestor na Rozborilove Modré z Neba.

Búrlivé víno: Porazí Panelák?

Vyzerá to tak, že popri formátoch SuperStar a spomenuté Modré z neba je seriál z vinárskeho prostredia ďalšou z mála fungujúcich noviniek televízie, ktoré uviedli tento rok. V počte mladších divákov dokonca párkrát seriál predstihol aj Panelák!

Ten sa však o divácku priazeň obávať nemusí, aj po piatich rokoch zabezpečuje Jojke po 20:30 líderstvo na trhu počas pracovného týždňa. Samozrejme okrem stredy, kedy sa na Markíze vysiela relácia, ktorá pomáha tým menej šťastným.

Podľa aktualizovaného programového plánu na 14. týždeň, ktorý sa začína 1. apríla, z pôvodných vysielacích časov sťahuje štvrtkovú šou Najprísnejší rodičia. Okrem toho ešte minulý týždeň odsunula z utorka aj reláciu Naši ma zabijú!, z ktorej odvysielala iba tri časti, hoci nakrútených má sedemnásť.

Vráti sa Bez servítky!

Zatiaľ nie je jasné, či spomenutý formát nenasadili len pre sviatočnú štruktúru, ale napríklad Búrlivé víno, ktoré nemožno zaradiť do sviatočného programu, odvysielajú aj 1. apríla. Miesto Búrlivého vína sa na obrazovky vracia po osemnástej relácia o varení (ne)celebrít Bez servítky!

Informácie o zmenách vo vysielacej štruktúre televízie Markíza priniesol portál Medialne.etrend.sk 

Čo budete večer pozerať? Búrlivé víno alebo Panelák?

Celkový počet hlasujúcich: 1152

Vyjadrite sa

Má podľa vás šancu poraziť Búrlivé víno v neskoršom čase Panelák? Pozerávate oba seriály, alebo si budete vedieť vybrať jeden z nich?

Formulár otázok a odpovedí

 

Jana 14.08.2013 09:52
Budem pozerat aj nadalej Panelak, lahku humornu oddychovku, a nie tazky depresivny serial v ktorom sa vystriedali snad uz vsetky mozne zivotne neduhy.
 
Zuzana 08.04.2013 16:45
jasné že Búrlivé víno :*
 
tina 07.04.2013 15:53
podľa mňa vyhraje búrlivé víno panelák je blbina veď v búrlivom víne sú aj mladší herci a je to veľmi zaujímavé a v paneláku je stále to isté
 
Zuzana 03.04.2013 16:01
Búrlivé víno je o stokrát lepšie ako trápny Panelák, stále sa tam jedná o to isté a ide to stále dookola :) takže mali by ste si určite pozrieť Búrlivé víno pretože má omnoho lepší dej ako v Paneláku ;) je tam aj lepšie herecké obsadenie, mladí herci sú lepší, Nina a Martin sa tam veľmi hodia :)
 
Hanka 02.04.2013 17:03
Páči sa mi Panelák
 
anina 02.04.2013 12:56
Mali ste to nechať tak, ako bolo doteraz. Ja som si už všetko zariadila, aby som mohla sledovať všetko čo ma zaujíma. Teraz mám v tom chaos. Neviem kedy sa bude vysielať SULTÁN - pokračovanie, prečo ste ŤISÍC A JEDNU NOC preložili za Sultánom a nie až po seriály ZLOČIN A TREST. Všetko je to domiešané a to všetko len pre Vašu prestíž. Č si myslíte, že tým získate ? Veď ľuďom nevadí, či pozerajú ten alebo onen program. A hlavne dávate v priebehu filmu toľko reklám, že ľudia už nadávajú, že za čo vôbec platia, keď každých 20 minút beží reklama. Zamyslite sa nad tým
 
banab 02.04.2013 12:29
Jeden z nich si pozriem v aktuálnom čase a druhý si dám nahrať a pozriem si ho na druhý deň.
 
Monika 02.04.2013 12:11
Panelák ide už roky a vydobil si svoje miesto na obrazovke. Herecké výkony mladých hercov v Búrlivom víne sú veľmi slabé, niektoré scény až naivné. Skúšať sa dá všetko, ale divák nemá rád časté zmeny. Aby na tom Markíza nepohorela. Očakávania veľké, ale myslím, že sa na tom popália-)
 
sklenar 02.04.2013 10:06
Ano budem pozerat Burlive vino,pretoze Panelek to je viac reklamy ako deja
 
zuza 02.04.2013 09:58
Burlive vino ? Otrasne. Vzdy si pozriem prvu cast a je to. Stale dokola kramar vajda studenkova tuto trojku ked vidim je po serialy. A najnovsie ta pociskova strasne. Vsetko vie vo vsetkom je dokonala ale nic netobi poriadne! Pre durovcika akutat zlata sliepka.
 
Panelak 02.04.2013 09:57
Dobry den velmi rad by som vyjadril svoj nazor na tento clanok podla mojho nazoru je burlive vino kvalitnejsie vytvoreny denny serial,ale podla mna je to telenovela.Ja osobne si vecer radsej pozriem panellak na konkurencnej televizii joj,pripomina my to situacie v ktorych sa uz vela z nas urcite ocitlo.Dakujem ze som sa mohol k tomuto clanku vyjadrit.Dovidenia.
 
Veronika Šimková 02.04.2013 09:56
Pozerám obidva, vybrať si nebudem vediet...tak Burlivé víno budem pozerať asi až v repríze :-) a myslím, že Panelák časom asi porazí, lebo nie všetci majú možnosť pozerať reprízu Búrlivého vína v doobednajších hodinách.
 
Len jedna poznámka 28.03.2013 13:01
Búrlivé víno som nikdy nevidel, zato môžem zodpovedne prehlásiť, že Panelák nie je seriál:) Kto nevidel aspoň zopár dielov záležitostí ako Dexter, Lost, Boss alebo Twin Peaks nevie, čo je to seriál...k tomuto typu seriálov sa na SVK zatiaľ nikto ani nepriblížil a pozerať sa na preafektované kvázi herectvo našich hviezd je na zaplakanie...
 
Zdenka 27.03.2013 09:18
Tento vysielaci čas nam nevyhovuje.Ked je niečo dobré načo to meniť.Ludí nalákate na dobrý serial len špekulujete a dopadne to ako zo Sekerovcami.Pekný deň
 
Jana Bond 27.03.2013 09:19
Ani jeden, je to strata času. Bol dobrý tak akurát od 18.00 popríchode z práce pred hlavnými správami- Večer ho určite pozerať nebudem
 
Nájdených 142 záznamov, zobrazujem 1 až 15.[<<<] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 [>>>]

 
Autor: Pluska.sk/domi 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Kto z koho? Búrlivé víno ide do boja proti Paneláku!
Pluska.sk/domi