Laura z Búrlivého vína ako ju nepoznáte: Vek by ste jej nikdy neuhádli!

14. novembra 2016, 06:00
Tip redakcii

Napriek tomu, že LAURA HRITZOVÁ (15) zo seriálu Búrlivé víno si bude musieť na svoj maturitný večierok ešte nejaký ten rok počkať, už teraz si vyskúšala niekoľko oslnivých rób a zapózovala si v priestoroch hotela TULIP HOUSE. V ktorej jej to pristalo najviac? Slečny, inšpirujte sa!

Laura Hritzová (15)

Laura Hritzová (15)

Autor: TV Markíza

Herečka Laura Hritzová, ktorá sa v prvej epizóde Búrlivého vína objavila ako malé dievčatko, už v súčasnosti poriadne vyrástla. Napriek tomu, že brány maturitného večierka sa jej otvoria až o niekoľko rokov, už teraz si vyskúšala niekoľko šiat.

„Musím sa priznať, že nad tým, čo si v ten deň oblečiem, premýšľam už asi od mojich desiatich rokov. I keď zatiaľ nemám konkrétnu predstavu, viem, že by som chcela mať dlhé šaty. Rozmýšľala som aj nad krátkymi, ale predsa len je to stužková a vždy sa mi tam viac hodili tie dlhé,“ povedala Laura, ktorá mala počas fotenia jasného favorita. „Krásne boli všetky šaty, ale najlepšie som sa cítila v tých modrých. Veľmi sa mi páčila dlhá sukňa,“dodala. 

Noblesná slečna


Foto: Matej Jankovič

Róba vo farbe kráľovská modrá pozostávala z dvoch častí. Vrchný diel tvorilo ornamentmi zdobené body, ktoré bolo zapravené do siahodlhej sukne z príjemného materiálu. Celý outfit bol oživený červenými lodičkami so špičkou.  Ako prezradila seriálová Laura, v tejto róbe sa cítila najlepšie. 

Nežná dáma


Foto: Matej Jankovič

Béžové šaty kombinované s flitrovaným topom sú určené pre slečny, ktoré chcú byť nežné, no zároveň výrazné a ženské. V prípade tejto róby však zvoľte jednoduchší účes v podobe vĺn, aby ste nepôsobili zbytočne prekombinovane. Výrazný šperk vyzdvihne honosnosť celého outfitu a mladé dievčatá tak budú pôsobiť šmrncovne. Ak by ste ho však chceli predsa len vynechať, namiesto neho zvoľte jemný náramok alebo výraznejšie náušnice.

Odvážna diva


Foto: Matej Jankovič

Čierne šaty v prípade mladých dievčat sú niekedy zatracované, no ak sa však nájdu slečny, ktoré sú naklonené tejto farbe, určite by sme odporúčali oživiť celý outfit aspoň červenými doplnkami. Aj preto lodičky a  náušnice zohrávajú v tomto prípade kľúčovú úlohu. Rafinovaný strih šiat poteší maturantky, ktoré váhajú nad dlhým alebo krátkym strihom.

Ďakujeme: 
Priestory: Tulip House Boutique Hotel
Vizáž: Sandra Baumgartner
Styling: Nina Murárová
Značky:  
Šaty: Sugarbird, La Femme, 
Doplnky: Fashionbazar.sk, La Femme, Takko
Lodičky: Humanic, La Femme  

 
Autor: Zuzana Antalová 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Laura z Búrlivého vína ako ju nepoznáte: Vek by ste jej nikdy neuhádli!
Zuzana Antalová