Lelkesova exmanželka o Sise: Dobehla ju minulosť

24. februára 2013, 13:00
Tip redakcii

Manželia SISA (47) a JURAJ LELKESOVCI (61) zapĺňajú titulky novín aj časopisov pomerne často. Najnovšie sa o rozruch postaral sám Juraj, ktorého náš fotograf prichytil pri návšteve atraktívnej blondíny. Hoci známy podnikateľ tvrdí, že s ňou len rokoval, u svojej polovičky zrejme zasial semienko pochybnosti, či s dotyčnou nemá aj niečo viac.

JURAJ A SISA sa
radi prezentujú ako
šťastný pár.LELKESOVA
EXMANŽELKA Daniela
si myslí, že
Juraj si so Sisou
začal ešte počas
ich manželstva.

JURAJ A SISA sa radi prezentujú ako šťastný pár.LELKESOVA EXMANŽELKA Daniela si myslí, že Juraj si so Sisou začal ešte počas ich manželstva.

Autor: Plus JEDEN DEŇ/ROBO HOMOLA

Lelkesovci sa dali dokopy v roku 2010, no predtým sa poznali asi päť rokov. Neprešiel ani rok a bola svadba. Na tohtoročného Valentína však Sisa zažila šok.

Náš fotograf jej polovičku nafotil pred cudzím panelákom v spoločnosti atraktívnej blondíny. Ako neskôr vyšlo na povrch, dotyčnú podnikateľ navštevoval pravidelne.

Sám Juraj sa v médiách bráni, že s kráskou len „rokoval“ či mu „kupovala lieky“. Dôvod návštevy si môžete vybrať podľa chuti.

Ako sa s novou situáciou Sisa popasuje, ukáže čas... Isté však je, že práve speváčku v minulosti označila Lelkesova exmanželka za tú, ktorá im rozbila manželstvo.

So Sisou Sklovskou sa spoznala na plesoch, keď bola ešte manželkou Juraja Lelkesa.

„Pozvali ju tam ako spevácku divu. A keď sa do seba zahľadeli, neostávalo mi iné, len im dopriať. Nie je tu žiadna ženská závisť ani zloba. Juraj si vybral a verím, že budú spolu šťastní,“ povedala bývalá manželka Juraja Lelkesa pre Plus JEDEN DEŇ tri roky po rozvode.

Milovník žien?

„Veľmi im prajem. Je mi troška smutno, že naše súžitie sa skončilo, ale riadim sa jedným: Dopraješ a bude ti dopriate. Želám im veľa lásky, šťastia, zdravia a veľký biznis,“ hovorí topmanažérka Daniela Lelkes a dodala:

„Ako som počula, mali vzťah už počas nášho manželstva, to sa mi nezdá veľmi fér. Ale beriem to ako normálny život. Stáva sa.“

Sisa však v tom období mala dlhoročný vzťah s Hubertom Liškom, ktorý bol od nej mladší o štrnásť rokov.

Médiami vtedy prebehla správa, že Hubert speváčku požiadal o ruku, no svadobné zvony nezazvonili. Rozišli sa dva roky predtým, ako oficiálne priznala vzťah s Jurajom Lelkesom.

Zdá sa, že Sisa na vlastnej koži okúsila, aké to je, keď sa meno jej zákonitého spája s atraktívnou ženou...

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ magazín/ma 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Lelkesova exmanželka o Sise: Dobehla ju minulosť
Plus JEDEN DEŇ magazín/ma