Malachovský je už oficiálne rozvedený: Čo sa dialo na pojednávaní?

22. novembra 2016, 09:00
Tip redakcii

Herec Sväťo Malachovský (44) je opäť slobodný muž. Bratislavský súd totiž podľa našich informácií rozviedol jeho manželstvo s Ľubicou Malachovskou Čekovskou (41), a to hneď na prvom pojednávaní! Ako sa dohodli?

Sväťo a Ľubica sa napokon rozviedli.

Sväťo a Ľubica sa napokon rozviedli.

Autor: orange

Malachovský, ktorý si našiel bokovku, mladšiu kolegyňu Petru Molnárovú, sa nedávno vyjadril, že žiadosť o rozvod už podal, no čaká, kedy príde jeho prípad na rad. Stalo sa tak včera na jednom z bratislavských súdov. Ani jeden z manželov sa však nedostavil. Na pojednávaní boli len právnici a kolízna opatrovníčka, keďže sa na súde hovorilo aj o ich  synovi Teovi (5).


Petra Molnárová

Foto: instagram

Ako sa nám podarilo zistiť, počas viac než hodinového súdu prišli na rad nielen prvé problémy či majetkové pomery, ale spomenula sa aj dohoda, ktorú podpísali. „Sväťo aj Ľubica spolu dobre vychádzajú. Preto im nerobilo problém sa dohodnúť, a to tak, že syn zostane matke a on jej bude platiť mesačne 500 eur. Návrh na rozvod podal Malachovský a ako dôvod uviedol názorové nezhody už z roku 2012,“ prezradil náš zdroj. 


Na bratislavský súd neprišli, dostavili sa len právnici.

Foto: David Duducz

Po tom, ako sa obaja právnici aj kolízna opatrovníčka dostali k slovu, vyriekla sudkyňa rozsudok. „Už to uzavreli,“ povedal nám jeden z právnikov, ktorý tak jasne naznačil, že dvojicu rozviedli. Malachovský ani Čekovská sa do uzávierky nevyjadrili.

 
Autor: di 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Malachovský je už oficiálne rozvedený: Čo sa dialo na pojednávaní?
di