Mamička z Baby Boom prežila pri pôrode nočnú moru: Z láskavého partnera nevšímavý „buran"!

16. februára 2017, 09:00
Tip redakcii

Ignorant. Inak sa Ján (24) z markizáckeho Baby Boom azda ani označiť nedá. Keď totiž jeho láska Veronika (20) rodila, zaujímalo ho všetko ostatné, len nie ona. A čo sa stalo, keď ho poprosila o pomoc?

Veronika

Veronika

Autor: TV Markíza

Dvojica sa spoznala v reštaurácii, kde Veronika pracovala a Ján tam chodil na obedy. Z náhodných stretnutí sa napokon zrodila láska a z nej malá Eliška. Mladý vodič spočiatku zvažoval, či bude prítomný pri pôrode.

„Niektorí lekári od toho aj odrádzajú, že to môže byť zlý zážitok, že sa treba od toho odosobniť. No proste, chlap môže mať potom problém v styku so ženou,“ zdôveril sa s obavami.

Spoveď mamičky zo šou Baby Boom: Poviem vám, prečo som odhalila moje najintímnejšie súkromie!

Napokon sa však rozhodol, že pri partnerke bude. Výsledok? Akoby tam ani nebol... Napriek tomu, že Veronika panikárila a len s problémami znášala obrovské bolesti, jej vyvolený sa správal skutočne nemiestne.

Pravda o novej šou Baby Boom: Išiel štáb Markízy ostatným lekárom a mamičkám na nervy?

Dokonca aj keď ho poprosila, aby ju pomasíroval, ignoroval ju. Radšej pil energetický nápoj, premával sa po chodbe alebo sa hral s mobilom. Ján prekvapivo odmietal aj prestrihnúť pupočnú šnúru. Napokon sa však „vyhecoval“ a urobil aspoň to. Po všetkých strastiach sa im narodila Eliška.

 
Autor: di 
 
Aplikácie 7 plus