Marián Gáborík a Ivana Surovcová: Kríza kvôli Haberovej dcére!?

16. januára 2013, 00:00
Tip redakcii

Milostný trojuholník? Útočník NY Rangers Marián Gáborík a rozvedená dcéra speváka Pavla Haberu Zuzana (28) vraj majú k sebe blízko viac, ako sa patrí. Zdá sa teda, že hokejistovi to predsa len vo vzťahu s tanečnicou Ivanou Surovcovou škrípe. Bude nasledovať rozchod?

Ivana: Gáboríkovi
verí a obraňuje ho. Zuzana Haberová (v strede): K hokejistovi
má vraj podozrivo blízko.

Ivana: Gáboríkovi verí a obraňuje ho. Zuzana Haberová (v strede): K hokejistovi má vraj podozrivo blízko.

Autor: EMIL VAŠKO/Plus JEDEN DEŇ, MARTIN DOMOK, archív

Hokejista Marián Gáborík o záujem zo strany žien nemal nikdy núdzu. Po stroskotaní vzťahu s dlhoročnou priateľkou Soňou Barcajovou ho spájali s viacerými ženami.

Najskôr mu poplietla hlavu moderátorka Mária Pietrová (27). Ich románik sa však rýchlo skončil. Potom sa začal stretávať s tenistkou Danielou Hantuchovou (29). V tom čase ho však médiá spájali aj s Ivanou Surovcovou.

ZUZANA HABEROVÁ
Zuzana: K hokejistovi má vraj podozrivo blízko.
Foto: EMIL VAŠKO/Plus JEDEN DEŇ

O oboch sa však vyjadroval len ako o kamarátkach. „Poznáme sa, to je všetko. Hnevá ma, že ma spájali s Hantuchovou, teraz so Surovcovou, každú chvíľu s niekým iným,“ povedal vtedy Gáborík.

Neskôr však vzťah s tanečnicou oficiálne potvrdil. Prvá kríza vo vzťahu Mariána a Ivany prišla v máji minulého roka. Hokejista vtedy hľadal útechu u bývalej priateľky Barcajovej. Dvojica sa vraj rozišla, ale o pár dní rozchod poprela.

Na spoločenských akciách sa však objavovali každý zvlášť a ani tohtoročné Vianoce netrávili spolu. „Budeme každý so svojou rodinou,“ povedala nám vtedy Surovcová s tým, že Marián mal byť v Amerike.

Zistilo sa však, že hokejista sa zabával v trenčianskom bare s dcérou Paľa Haberu Zuzanou. Podľa svedkov dvojica k sebe mala veľmi blízko. „V Trenčíne sme sa stretli, no úplnou náhodou,“ tvrdila Haberová.

S Mariánom sa však podľa informácií týždenníka Šarm stretla ešte raz na lyžovačke v Jasnej. Zuzana však naďalej zatĺka akýkoľvek bližší vzťah s Gáboríkom a zdá sa, že aj tanečnica hokejistovi verí.

„Keď s niekým chodím, nebudem mu nič zakazovať. On sa stretáva so svojimi kamarátmi a ja so svojimi,“ vyhlásila rázne Surovcová. Viac o tomto milostnom trojuholníku sa dočítate v najnovšom vydaní týždenníka Šarm.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/os



 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Marián Gáborík a Ivana Surovcová: Kríza kvôli Haberovej dcére!?
Plus JEDEN DEŇ/os