Marianna Ďurianová nemá šťastie v láske. Môže za to sestra?

19. októbra 2013, 00:00
Tip redakcii

Majú podobný osud. Podľa magazínu denníka Plus JEDEN DEŇ to markizáčke Marianne Ďurianovej (36) vo vzťahu škrípe. V láske sa však nedarí ani Marianninej staršej sestre. Podľa psychológa medzi tým môže byť priama súvislosť.

Marianna  a Darina:  Ovplyvnil ich  sesterský vzťah  ten partnerský?

Marianna a Darina: Ovplyvnil ich sesterský vzťah ten partnerský?

Autor: MATEJ KALINA/Plus JEDEN DEŇ

Marianna je krásna a úspešná, no s mužmi jej to akosi nevychádza. Po neúspešnom manželstve s českým moderátorom Liborom Boučkom (32) nenašla šťastie ani pri milionárovi Honzíkovi Novotnom (35).

Jedna z ústredných tvárí Markízy už viac než tri roky tvorí pár s podnikateľom Romanom Doležajom (37), s ktorým má syna Romanka (1). Podľa informácií magazínu denníka Plus JEDEN DEŇ to však prominentnej dvojici škrípe.

Po tridsiatke bez šance?

Párik sa už poriadne dlho neukázal ruka v ruke v spoločnosti a plavovláska dokonca aj snubný prsteň nosí iba príležitostne. Problémy vo vzťahu mala aj Mariannina staršia sestra Darina (38), ktorej po deviatich rokoch stroskotalo manželstvo s podnikateľom Zoltánom Šipošom. Podľa odborníka nešťastie v láske u oboch sestier nemusí byť náhoda.

„Mladšia sestra môže staršiu kopírovať alebo môže byť zo vzdoru úplne iná. Môže sa to prejaviť aj vtedy, keď sa staršia sestra rozvedie alebo má s mužom nejaké naťahovačky,“ vysvetlil psychológ Dušan Fabián, ktorý sa zaoberá vzťahmi.

„Myslím si, že na to vplýva aj zážitková skúsenosť tridsiatničky. Je možné, že to ovplyvňuje aj psychika, keď sa žena nastaví na hendikepové prežívanie, že je stará dievka,“ dodal Fabián.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/div 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Marianna Ďurianová nemá šťastie v láske. Môže za to sestra?
Plus JEDEN DEŇ/div