Markíza zachraňuje, čo sa dá: Po neúspechu Farmy z rukáva vyťahuje tromf!

18. marca 2017, 07:00
Tip redakcii

Hoci si kompetentní od štartu ôsmej série markizáckej Farmy iste sľubovali veľa, dočkali sa studenej sprchy. Jej prvý diel sledoval minulý týždeň historicky najmenší počet ľudí. A zrejme preto sa žlto-modrá televízia rozhodla konať!

Štart ôsmej série bol veľmi slabý.

Štart ôsmej série bol veľmi slabý.

Autor: tv markíza

Vyzerá to tak, že život súťažiacich, ktorí na farme bojujú o víťazstvo, zaujíma čoraz menej a menej ľudí. Štart osmičky je totiž považovaný za najslabší v histórii. A možno aj práve preto sa kompetentní rozhodli vrátiť na televízne obrazovky reláciu, ktorá je u divákov mimoriadne obľúbená. 

Markizácky prepadák? Štart ôsmej Farmy potvrdil, čo mnohí očakávali!

Markizácka Farma sa ešte ani nezačala a už sa na ňu valí kritika: Pre TOTO vás pozerať nebudeme!

Hoci sa šou O 10 rokov mladší prestala vysielať len začiatkom marca, jej pokračovanie dostane na Markíze priestor už o pár dní. Na obrazovky sa tak vráti v rekordnom čase. „Markíza už v najnovších plánoch informuje, že O 10 rokov mladší vráti na utorky od utorka 4. apríla. Po tom, čo jej šou s prvými vydaniami ukázala potenciál, sa z nej pritom rozhodla urobiť svoj hlavný program, keď avizuje jej presun na 20:30. O 10 rokov mladší patrí k jednej z mála úspešných noviniek Markízy posledného obdobia," informuje portál mediaboom.sk

Najšokujúcejšia premena v O 10 rokov mladší: Zakríknutá babka je fuč, na scénu prichádza sexi dáma!

A ako sme vám už pred pár dňami prezradili, v pokračovaní budete mať opäť možnosť vidieť manželov Šmahelovcov, ktorí pred štartom prvej série priznali rozchod. Miriam a Martin sa tak aj naďalej budú stretávať nielen kvôli dcére Mii, ale aj práci. 

Takto dopadla Iveta z O 10 rokov mladší: Po dych vyrážajúcej premene návrat k šuštiakom!

Viac na Pluska.sk:

 
Autor: di 
 
Aplikácie 7 plus