Martinka z Turca sa vydala: Ženích stratil obrúčky!

13. apríla 2013, 00:00
aktualizované 13. apríla 2013, 20:00
Tip redakcii

Svadobné zvony v sobotu poobede zazneli zaľúbenej dvojici. Martinka z Turca a jej Martin sa majú radi a svoju lásku už stihli spečatiť aj potomkom, ktorého hviezda zo šou Farmár hľadá ženu, nosí pod srdcom.

Svadba Martinky z Turca: Mladomanželia si neodopreli ani sladké bozky.

Svadba Martinky z Turca: Mladomanželia si neodopreli ani sladké bozky.

Autor: MICHAL SMRČOK/Plus JEDEN DEŇ

Kontroverzná hviezda reality šou Martinka Kleopatra z Turca (30) sa v sobotu vydala. Krátko po pol jednej poobede nasadli Martinka a Martin pred svojím domom do bieleho luxusného auta, ktoré ich doviezlo až do Bojníc.

Martinka čistú vodu nechcela

Martinka, povestná svojimi netradičnými outfitmi, vyšla z domu v bielej košeli previazanej na páse a čiernej minisukni. Pred obradom sa prezliekla do bielych svadobných šiat, ktoré už na ňu čakali.

martinka z turca, kleopatra z turca, svadba

Martinka z Turca sa vydáva v bielom.
FOTO: MICHAL SMRČOK/Plus JEDEN DEŇ

Budúcej mamičke doniesli po príchode do Bojníc pohár vody na osvieženie. Martinka ich však vysmiala a vypýtala si štamperlík.

Ženích stratil obrúčky

Svadobný obrad sa mal začal o tretej popoludní. Na miesto prišiel starosta, ktorý pár oddal. Krátko pred tým sa však zistilo, že ženích niekde stratil obrúčky. Rátalo sa preto aj s možnosťou, že svadba sa bude konať bez výmeny prsteňov.

Našťastie sa o chvíľu obrúčky podarilo nájsť v aute. Na otázku zamestnankyne z mestského úradu, či je ženích pri plnom vedomí a je schopný zúčastniť sa obradu, odpovedal: "Však viem rozprávať, nie?"

Obrad prebehol rýchlo, už po pol štvrtej si mladomanželia vymenili prstene a dali prvý manželský bozk. Spoločne potom prijali gratulácie od niekoľkých hostí, ktorí nakoniec na svadbu dorazili.

martinka z turca, kleopatra z turca, svadba

Martinka z Turca aj jej Martin brali obrad vážne.
FOTO: MICHAL SMRČOK/Plus JEDEN DEŇ

Prvý odpadol svedok

Po siedmej večer došlo aj na rozkrojenie svadobnej torty. Na tom sa však už nezúčastnil jeden zo svedkov, ktorý bol taký unavený, že si musel zdriemnuť.

Martinka a Martin dostali ako jeden zo svadobných darov sokoliarsku šou, ktorou sú bojnickí sokoliari povestní. "Čo by som dala za to, keby som takého vtáka mala doma," odpovedala nám Martina na otázku, ako sa jej predstavenie páčilo.

martinka z turca, kleopatra z turca, svadba

Svadba Martinky z Turca: Jeden zo svedkov si aj zdriemol.
FOTO: MICHAL SMRČOK/Plus JEDEN DEŇ

Nemenej originálny bol aj dar od ženíchovho krstného otca. Ten mladomanželom priniesol 1,5 metra dlhú oranžovú užovku. Mohlo by sa zdať, že takýto dar skôr odradí ako očarí, opak je ale pravdou. Martinka bola nadšená, pretože presne po takomto hadovi túžila.

Z daru nebol nadšený jej manžel, ktorý sa vyjadril, že zvierat už majú doma predsa dosť.

Od sokoliarov dostali mladí manželia večer druhý darček - ohňovú šou, ktorá sa im obom veľmi páčila.

Hoci sa ženích na chvíľu stratil nevedno kam, našťastie sa včas objavil, aby stihol odčepčenie, ku ktorému došlo už okolo deviatej večer. Keď dali Martinke dole závoj, jeden z hostí vykríkol: "Marfa!", ďalší mu zakontroval: "Nasťa!". Vidno, že 21 hostí, ktorí sa na svadbe napokon zišli, si celú parádu poriadne užili.

Manželia sa zbičovali

Svadba sa vo finále končila bičovaním. Najskôr si svojho mladomanžela podala Martinka, potom si bičovanie na vlastnej koži vyskúšala aj ona.

Bujará zábava sa skončila krátko pred polnocou, hoci na hostine už vydržalo len šesť hostí a mladomanželia. Kým nevesta sa na parkete poriadne odviazala a vyzvŕtala sa so štyrmi tanečníkmi, jej ženích si musel trochu oddýchnuť s hlavou na stole, aby nazbieral ďalšie sily.

Martinka sa na svadobnú noc tešila

Mladomanželov sme sa opýtali, či sa tešia na svadobnú noc. "Ja aj áno, ale Martin asi nebude vládať," odpovedala s humorom Martinka.

Martin priznal, že si poriadne užil aj svoju rozlúčku so slobodou. Rovnako veselo sa so svojimi kamarátmi zabával hneď od začiatku aj na svojej svadbe.

Novomanželia si po obrade sadli k svadobnému stolu, kde ich čakalo luxusné menu. Veď len ako predjedlo sa podávali kraby.

Prvý manželský tanec si ženích užil v špinavých topánkach. Martinku vytancoval aj jeden zo svedkov.

Svadba bez rodiny

Svadba sa koná pod Bojnickým zámkom, kde je nachystaných niekoľko stanov. V jednom z nich sú pripravené nádherne vyzdobené stoly pre hostí, druhý slúžil ako obradný. Oba sú plné kvetov, je vidieť, že na výzdobe si dali naozaj záležať.

martinka z turca, kleopatra z turca, svadba

Svadba Martinky z Turca: Na výzdobe si dali záležať.
FOTO: MICHAL SMRČOK/Plus JEDEN DEŇ

Pred stanmi vyhrávala celé poobedie živá hudba a pieklo sa prasiatko. Všetko bolo hneď od začiatku pripravené na veľkolepú svadobnú veselicu.

Hostí na ňu však dorazilo len málo. Organizátor poslal pre rodinu snúbencov autobus, ním však prišli asi len štyria ľudia. Neskôr dorazili ešte dvaja ženíchovi kamaráti. Na svadbe neboli ani rodičia manželov. Obe rodiny sú nespokojné s partnerom svojich detí.

Jedinou rodinou, ktorú tu nevesta má, je jej dcéra. Tá však nie je oblečená ani v družičkovských šatách. Svedkami novomanželov boli ženíchovi kamaráti.

Za to nechýbala asi stovka zvedavcov. Na celú parádu sa ale mohli pozerať len spoza múrov, mladý pár a ich oslavu stráži niekoľko SBS-károv, ktorí dnu nepustia nikoho nepozvaného.

Tisícová svadba

Za normálnych okolností stojí takáto svadba asi 15-tisíc až 20-tisíc eur. Organizátor, ktorý svadbu sponzoruje, vlastní aj stany a kompletný party servis spolu s cateringom, preto sa náklady na Martinkinu svadbu až do takej výšky nevyšplhajú. Napriek tomu pôjde určite o pekný balík peňazí.

Sponzor sa rozhodol svadbu pre Martinku zorganizovať, pretože si ju všimol v televízii, vedel, že sa bude vydávať, ale nebude mať dostatok financií. Preto jej ponúkol túto spoluprácu, čím zároveň urobil reklamu aj pre seba.

Chcel spropagovať toto miesto, kde sa už aj predtým konalo niekoľko svadieb známych ľudí. A jedna ďalšia pribudne - onedlho sa tu ožení slovenský futbalový reprezentant.

Čakajú spolu dieťa

Martina Zuzaniaková si za muža vzala otca svojho nenarodeného dieťaťa Martina Chovanca (32), po boku ktorého snáď konečne nájde vytúžené šťastie.


Foto: ROBO HOMOLA/Plus JEDEN DEŇ

Dvojica je spolu už rok a pol a svoju lásku sa rozhodli spečatiť ešte pred narodením ich spoločného dieťatka. Sobáš pred Bojnickým zámkom dostala Kleopatra do daru od neznámeho muža. Snáď zaľúbencom láska dlho vydrží...

 
Autor: Pluska.sk/domi, zm 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Martinka z Turca sa vydala: Ženích stratil obrúčky!
Pluska.sk/domi
zm