19.12.2018
Meniny má Judita

Matej Chren po rozchode s Elenou Podzámskou: Stará sa o jej dcéru

19.11.2013 00:00|Zdroj: Plus JEDEN DEŇ/mst, dv
Po tom, čo sa prevalilo, že herečka Elena Podzámska už netvorí pár s tanečníkom Matejom Chrenom, držia obaja bobríka mlčanlivosti a rozchod striktne odmietajú komentovať. Napriek tomu sa však denne stretávajú. Dôvodom je herečkina dcérka Radka (9).
Minulosť: Časy, keď Podzámska s Chrenom a malou Radkou pôsobili ako šťastná rodinka, sú preč.
Foto: Archív

Načasovanie rozpadu trojročného vzťahu Podzámskej a Chrena bol o to prekvapujúcejší, že herečka ešte v auguste hovorila o Matejovi v superlatívoch.

„Muž musí mať charizmu, dobré srdce a dušu, zmysel pre humor… A to všetko Matej má,“ vyjadrila sa na margo toho, aký typ muža sa jej páči. Dokonca hovorila aj o svadbe. Na otázku, kedy sa vydá za Chrena, odpovedala: „Čoskoro!“

Spája ich dcérka

Dvojica sa napokon k svadbe nedopracovala. Napriek tomu sa ich cesty celkom nerozišli.

„Zostali sme priatelia a nechcel by som komentovať dôvody nášho rozchodu. Myslím, že by to malo ostať medzi dvomi ľuďmi, keďže to nie je príjemná vec,“ povedal Matej. Stále však zostáva trénerom Podzámskej dcéry, ktorá sa venuje tancu.

„Radku trénujem aj naďalej, pretože ju tanečne vediem od jej začiatkov. S Eňou sme teda denne v kontakte,“ dodal Chren, ktorý zároveň potvrdil, že za rozpadom vzťahu s Eňou nie je nik ďalší. „Žiadna tretia osoba nie je za naším rozchodom,“ napísal do esemesky.

Matej Chren po rozchode s Elenou Podzámskou: Stará sa o jej dcéru
Plus JEDEN DEŇ/mst
dv