Matka Kleopatry z Turca: Martinka sa o vlastné deti vôbec nezaujíma!

16. apríla 2013, 00:00
Tip redakcii

O deti sa nestará a v noci sa fláka po žúrkach! Takto nejako znejú slová mamy Anny na adresu svojej dcéry Martiny Zuzaniakovej (30), známej skôr ako Martinka z Turca. Mama Anna, ktorú jej vlastná dcéra vyštvala zo svadby aj so štvorročným vnukom Kamilom, prehovorila pre Plus JEDEN DEŇ. A nedávala si servítku pred ústa.

Barborka (vpravo):
S najstaršou
dcérou nevesta
Martina počas
celého dňa
prakticky
nekomunikovala. Na foto vpravo mama Martinky z Turca.

Barborka (vpravo): S najstaršou dcérou nevesta Martina počas celého dňa prakticky nekomunikovala. Na foto vpravo mama Martinky z Turca.

Autor: MICHAL SMRČOK/Plus JEDEN DEŇ

Do areálu Bojnického zámku nedorazili takmer žiadni príbuzní Martinky z Turca ani Martina (32). Rodiny ženícha a nevesty totiž so zväzkom nesúhlasili. Jediný, kto sa zo strany nevesty na svadbe zúčastnil, bola dcéra Barborka (12). O tú však Kleopatra v priebehu celého dňa nejavila absolútne žiadny záujem. A čo je ešte horšie, deväťročného syna Vladka nechala doma samého.

Novomanželku však myšlienky na vlastné deti vôbec neťažili a radšej sa venovala pohárikom, ktoré obracala jeden za druhým. A to napriek tomu, že je (vraj) v požehnanom stave.

martinka z turca
Vyhodila ich: Martinke sa nepáčilo, ako jej matka obliekla syna.
Foto: Michal Smrčok/Plus JEDEN DEŇ

Chce to sociálku...

Napriek nesúhlasu so svadbou Martinky z Turca a nezamestnaného Martina mama nevesty napokon predsa len na sobáš dorazila, a to ruka v ruke s dcériným najmladším synom Kamilom (4).

Kontroverznej plavovláske sa však nepáčil synov outfit, a tak ho spolu so svojou mamou obratom bezcitne vyhnala. Vôbec ju pritom nezaujímalo, že malý chlapček bol pre dážď premoknutý až na kosť a pokojne mohol prechladnúť.

„Vy Martinu nepoznáte, to, ako ju vykresľujú médiá, to nie je skutočná Martina. Je ťažká povaha. Deti sú väčšinou u mňa, Martina sa o ne nezaujíma. A Martin ako zať? Celé dni spí, pije a spí...“ posťažovala sa nám babka Anna po dramatickom odchode zo svadby.

Reakcia „zmaľúvanej“ Kleopatry z Turca nedala na seba dlho čakať. „Čo povedala?! Tá nech sa stará o svojho devätnásťročného syna! Veď ho nikam nepúšťa!“ útočila plavovláska, ktorá následne dala telefón do rúk manžela.

„To nie je vôbec pravda. Decká majú všetko, čo chcú. Veď aj dnes ráno si išli kúpiť jogurty,“ dodal vážnym hlasom Martinin muž.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/sb, vv 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Matka Kleopatry z Turca: Martinka sa o vlastné deti vôbec nezaujíma!
Plus JEDEN DEŇ/sb
vv