Mirgová len rok a pol po svadbe v šoku: Padlo slovo rozvod!

15. februára 2017, 11:00
Tip redakcii

Keď si Dominika Mirgová (25) v lete 2015 obliekla svadobné šaty a postavila sa pred oltár, určite verila, že manželstvo s jej vyvoleným Petrom Zvolenským (25) bude trvať navždy. Dnes ju však otec jej malého Peťka (1) vyviedol z omylu!

Manželia Zvolenskí pôsobili na obrazovkách ako šťastná rodinka.

Manželia Zvolenskí pôsobili na obrazovkách ako šťastná rodinka.

Autor: tv markíza

Manželia Zvolenskí prijali v stredu ráno pozvanie do markizáckeho Telerána, kde pôsobili ako šťastná rodinka. Teda až do chvíle, kedy Dominika začala moderátorom vysvetľovať význam jej nových tetovaní. Najskôr sa pochválila obrázkom pier jej synčeka, ktoré nosí zobrazené na ruke. A potom prišlo na rad aj druhé tetovanie.

 

Do kamery ukázala, že na prste má zobrazené „P. Z." - iniciálky mena jej manžela. Ako však Mirgová priznala, jej manžel ju oboznámil s tým, že keby sa rozvedú, môže si to pokojne nechať, lebo to sedí aj na ich syna, keďže je tiež Peter.  

A tieto slová speváčku poriadne zaboleli. Bolo totiž zrejmé, že ona nad rozvodom nerozmýšľa a ani nerozmýšľala. Ani v tom najhoršom sne! Preto ju Petrove vyhlásenie nepríjemne šokovalo. Dominika s tým očividne nebola vôbec stotožnená a nad jeho prístupom len nechápavo krútila hlavou, no futbalista si trval na svojom, že jeden nikdy nevie...

Čo si myslíte o takomto prístupe?

Celkový počet hlasujúcich: 2285

 
Vyberte osobnosti televíznej obrazovky roka
Hlasujte za svojich favoritov v ankete OTO
Autor: di 
 
Aplikácie 7 plus