Miriam Kalisová sa vracia do Markízy: Kto jej musel uvoľniť miesto?

15. februára 2016, 13:00
Tip redakcii

Miriam Šmahel Kalisová (30) bola stabilnou tvárou Televíznych novín na Markíze. Miriam však otehotnela a odišla na materskú. A hoci sa do Záhorskej vrátila, až doteraz uvádzala iba krátku lotériovú súťaž. Tomu je však koniec. Kalisová je opäť v hre!

Kalisová momentálne moderuje lotériovú súťaž.

Kalisová momentálne moderuje lotériovú súťaž.

Autor: TV Markíza

Moderátorka tvorila kedysi spravodajskú dvojicu s Karolom Farkašovským. No po tom, čo v roku 2012 nastúpil na post šéfa spravodajstva Henrich Krejča a Farkašovský zo dňa na deň skončil, Kalisovú presunuli do Nočných Televíznych novín. Tie sa však na obrazovkách dlho neohriali, no Miriam našťastie stihla v júni 2013 odísť na materskú a porodiť dcérku Miu.

Rok a pol po jej odchode však začali zlé jazyky tvrdiť, že ju už viac v Markíze nechcú a na návrat do ich radov môže zabudnúť. Televízia sa jej však chrbtom neotočila. A hoci sa návrat do spravodajstva nekonal, Kalisová začala koncom roka 2014 uvádzať novú lotériovú súťaž. Ponuku prijala napriek tomu, že oproti predošlej pozícii to bol rozhodne krok späť.


Od marca sa Miriam môže tešiť na lukratívny kšeft.
Foto: Laura Witteková

No trpezlivosť sa jej oplatila. Od Markízy konečne dostala lukratívne ponuky. V pondelok od polnoci bude spolu s Romanom Juraškom moderovať živý prenos z odovzdávania hudobných cien Grammy, ako aj blížiace sa Oscary, no to najlepšie príde v marci. ,,Mirka bude od marca moderovať reláciu Reflex,“ potvrdil nám zdroj z televízie.

No keďže sa v nej doteraz striedali Patrik Herman, Kvetka Horváthová a Viktor Vince, je viac než jasné, že jeden z trojice musel Kalisovej uvoľniť miesto. ,,V Reflexe končí Viktor Vince. No nie preto, že ho Mirka vytlačila, ale preto, že ide do šou Tvoja tvár znie povedome, kde bude účinkovať ako interpret,“ dodal zdroj.

,,Naďalej ostávam aj v súťaži a veľmi sa teším na moderovanie Reflexu. Bude mi cťou divákov sprevádzať kvalitnými reportážami. Už sa neviem dočkať,“ reagovala Kalisová.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/dd 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Miriam Kalisová sa vracia do Markízy: Kto jej musel uvoľniť miesto?
Plus JEDEN DEŇ/dd