Misska Mária Smiešková (✝27) a priateľ Tomáš: Chystali svadbu?

07. novembra 2013, 00:00
Tip redakcii

Šok a zdesenie. Tieto pocity lomcujú kamarátmi bývalej finalistky Miss Universe 2010 Márii Smieškovej († 27), ktorá zomrela v utorok ráno pri nehode pod kolesami nákladiaka.

Miloval  ju: Tomáš  chystal pre  Máriu darček  k šiestiemu  výročiu  vzťahu.

Miloval ju: Tomáš chystal pre Máriu darček k šiestiemu výročiu vzťahu.

Autor: Archív

Len málokto z množstva kamarátov krásnej blondínky dokáže hovoriť o jej tragickej smrti. Jednou z mála je priateľka z detstva Martina (29).

„Volala mi známa do práce, že zomrela. Preplakala som celý deň,“ povedala Máriina kamarátka, ktorej sa tlačia slzy do očí. Pred rodičovským domom zapálila svojej kamarátke v osudný deň sviečky.

„Vyrastali sme spolu, ale keď sme vyrástli, málokedy som ju vídala. Dosť často chodila do Žiliny a do Bratislavy, asi tam fotila. Bola to veľmi dobrá a milá baba, taký anjel. Bude mi veľmi chýbať,“ vzlykala Martina.

„Nezávidím tomu, s kým vraj telefonovala. Ten výkrik si bude zrejme do smrti pamätať,“ dodala smútiaca kamarátka na margo toho, že vyšetrovatelia pracujú aj s verziou, že Mária počas jazdy telefonovala.

Dlhoročný vzťah

Krásna Martinčanka bývala s dlhoročným priateľom v centre Martina. „S Tomášom sme vyberali pre Máriu darček k ich šiestemu výročiu. Bola veľmi dobrá šoférka,“ plakal ďalší z kamarátov nebohej modelky.

Po šiestich rokoch randenia by bola prirodzeným vyústením ich vzťahu svadba. A medzi kamarátmi sa toto slovo skloňovalo pomerne často.

Ak ju zaľúbenci už aj plánovali, tak zatiaľ si toto tajomstvo chránili a nikomu zo svojho okolia to oficiálne neoznámili. Máriin priateľ Tomáš vo štvrtok doma nebol, dvere nám otvorila len jeho mama, ktorá požiadala o pokoj.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/md 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Misska Mária Smiešková (✝27) a priateľ Tomáš: Chystali svadbu?
Plus JEDEN DEŇ/md