Moderátorka Mária Pietrová: Tají život na zámku?!

07. mája 2013, 00:00
Tip redakcii

Mária Pietrová (29) patrí k stáliciam večerného spravodajstva. Nikdy na seba nepútala pozornosť škandálmi a o svojom súkromí odmieta hovoriť. Je však všeobecne známe, že už štyri roky tvorí pár s Tomášom Chrenekom ml. (27), budúcim dedičom rozprávkového majetku. Moderátorka sa pred časom za svojou láskou presťahovala do Česka, vďaka čomu vedie viac než len nadštandardný život...

Večne vysmiata: Mária
o svojom súkromí nerozpráva,
ani sa ním nechváli.

Večne vysmiata: Mária o svojom súkromí nerozpráva, ani sa ním nechváli.

Autor: ČTK, archív

Plavovlasá Mária Pietrová randí s Chrenekom juniorom, ktorý v minulosti tvoril pár aj s tanečnicou Ivanou Surovcovou (26).

A zjavne ide o veľkú lásku, keďže Mária za Tomášom neváha cestovať stovky kilometrov týždenne. Domovom jej vyvoleného sa totiž stala Praha, kde sa vyštudovaný právnik snaží pokračovať v šľapajach úspešného otca.

V relácii Zo zákulisia Markízy Mária Pietrová naposledy priznala, že s frajerom už dokonca žije. „Teraz budem žiť tak na polovicu v Prahe. Na Slovensko budem dochádzať len pre prácu a školu,“ poodhalila stroho.

Život na zámku

Kým v Bratislave žije Mária priemerným životom obyčajných ľudí, v Prahe si minimálne počas víkendov užíva absolútny nadštandard.

Prípadný svokor, Tomáš Chrenek starší (50), totiž neďaleko Prahy kúpil v roku 2010 bývalý vládny zámok Koloděje, a to za neuveriteľných 233 miliónov českých korún.

Niekdajšie sídlo Gustáva Husáka z obdobia baroka s rozlohou niekoľkých tisícok štvorcových metrov podľa dostupných informácií rodina Chrenekovcov využíva na súkromné účely.

A keďže nenápadná moderátorka Mária Pietrová už takmer patrí do ich rodiny, o živote zámockej panej by mohla zvesela rozprávať. Keď sme sa s markizáčkou snažili spojiť, na naše výzvy nereagovala.

Tomáš Chrenek st. (50)

  • Podľa rebríčka zostaveného časopisom Forbes sa zaradil na štvrté miesto medzi najbohatších Slovákov.
  • Odhad jeho čistého majetku je 440 miliónov eur. Je majiteľom Třineckých oceliarní, troch zdravotných poisťovní, viacerých nemocníc, ambulancií, lekární a vlastnil aj filmové štúdiá Barrandov.
  • V roku 2010 kúpil v Kolodějoch zámok v hodnote cca. deväť miliónov eur.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/bs 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Moderátorka Mária Pietrová: Tají život na zámku?!
Plus JEDEN DEŇ/bs