Obrovskú hanbu Emy Müllerovej v bratislavskej krčme už rieši aj jej mama Soňa: Jej slová hovoria za všetko!

19. mája 2017, 13:00
Tip redakcii

Dcéra Richarda Müllera (55) a Soni Müllerovej (55) Ema (22) si v sobotu vyhodila z kopýtka. S kamarátkami sa v známej bratislavskej krčme lúčili so slobodou a práve mladá Müllerová to dosť prehnala. Keď sa to dozvedela jej mama, iba ledva hľadala slová.

Moderátorku Soňu Müllerovú dcérino správanie nepotešilo.

Moderátorku Soňu Müllerovú dcérino správanie nepotešilo.

Autor: archív

Ema je, zdá sa, na bujarý život zvyknutá. Študuje v mekke módy v Paríži a práve tam si pravidelne užíva na divokých párty. V bohémskom spôsobe života však nezaostáva ani vtedy, keď sa vráti do rodnej Bratislavy. Dokázala to aj v sobotu v známom bratislavskom podniku. ,,Ema Müllerová tam bola v sobotu s kamoškami na rozlúčke so slobodu kamarátky Sáry. Extrémne prosili hudobníkov, nech zahrajú pesničku od Müllera, lebo je to jej otec. Pila jeden pohárik za druhým, dokonca ich pila na ex. Stačila hodinka a bola jasná. Neskôr sa už len tackala a bolo zjavné, že jej nie je dobre. Kamarátky ju museli potom ťahať so sebou preč,“ napísal nám náš čitateľ, ktorý dobre sa baviacu Emu natočil aj na video. Keď sme kontaktovali jej mamu, moderátorku Soňu Müllerovú, a opýtali sme sa, či vie, ako Ema v sobotu dopadla, ostala ako obarená. 


,,Áno, ja viem, že tam bola a že sa lúčili so slobodou. Je mi jasné, že si dali pohárik, ale neviem o tom, že by bola opitá,“ reagovala opatrne Soňa. Keď sme jej však povedali, že máme aj video, kde sa ledva potáca, veľmi ju to zamrzelo. ,,Ak je to tak, tak mi je to ľúto, že sa nevie kontrolovať a že si vytvára takýto skreslený obraz o sebe. Je už však dospelá a je si sama zodpovedná za svoje správanie. Znepokojuje ma však, ako sa prezentuje,“ pohoršovala sa nad správaním dcéry Soňa Müllerová, ktorá môže iba dúfať, že jej dcéra nepôjde v šľapajach otca Richarda Müllera, ktorý je dodnes známy najmä pre svoj bujarý bohémsky život, ktorým sa v mladosti tak rád prezentoval.  

 
Autor: dd, mat 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Obrovskú hanbu Emy Müllerovej v bratislavskej krčme už rieši aj jej mama Soňa: Jej slová hovoria za všetko!
dd
mat