Náhla smrť našej mladej športovkyne Kollára veľmi zasiahla: Srdcervúci plač v aute!

22. decembra 2016, 09:00
Tip redakcii

Politik a multiotecko Boris Kollár (51) momentálne prežíva spolu so svojou rozvetvenou rodinou smutné obdobie. Pred pár dňami sa totiž dozvedeli zdrvujúcu správu. Mladá a krásna športovkyňa Veska Turanská († 18), ktorá bola dobrá kamarátka jeho dcér, podľahla ťažkej chorobe.

Kollára smrť mladej dievčiny veľmi zasiahla.

Kollára smrť mladej dievčiny veľmi zasiahla.

Autor: Martin Domok

Nádejná športovkyňa Veska Turanská bolo krásne dievča, ktoré milovalo hokej a život. Energickú športovkyňu si obľúbili aj dcéry Borisa Kollára, ktoré s ňou boli vynikajúce kamarátky. Zdrvujúca správa, že milá blondínka zomrela, preto šokovala celú Kollárovu rodinu. Mladá športovkyňa mala už dlhý čas zdravotné problémy a posledné dva týždne bola v kóme.

„Vesku poznám... Bola to naša rodinná priateľka. Jej maminu poznám, jej tatina poznám. Veska bola u mňa aj v Miami s deťmi na dovolenke. Je mi to veľmi, veľmi ľúto,“ reagoval so smútkom v hlase Kollár. Stratu blízkej kamarátky nesú ťažko aj podnikateľove dcéry Natálka, Vaneska a Ester.

„Predvčerom som viezol Esterku do školy a pýtal som sa jej na Vesku a povedala mi, že musela celú noc na ňu myslieť. A tak sme si spolu v aute poplakali. Je to tragédia. Bolo to mladé pekné dievča, veľmi milé, slušné, vychované, úžasné dieťa. Viete, je to tragédia, tu si lietame do vesmíru, vieme prenášať energiu mimo káblov, vymyslieť hocičo a nevieme zachrániť detský život. To je strašné,“ dodal zronený politik.

 
Autor: tam, dd 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Náhla smrť našej mladej športovkyne Kollára veľmi zasiahla: Srdcervúci plač v aute!
tam
dd