Náhrada za Doda Kuriľáka: Prežil krst ohňom! Toto si o výkone novej tváre Telerána myslia diváci

20. apríla 2017, 11:18
Tip redakcii

Po dlhých piatich rokoch prišla Kvetka Horváthová (40) o svojho moderátorského partnera Doda Kuriľáka. Toho od dnešného dňa nahradil Tomáš Juríček.

Takto vyzerala zostava moderátorov ešte s Dodom.

Takto vyzerala zostava moderátorov ešte s Dodom.

Autor: tv markíza

Relácia Teleráno je od samotného začiatku vysielania TV Markíza jej neodmysliteľnou  súčasťou. Za dvadsať rokov svojej existencie sa v ňom vystriedalo množstvo dvojíc, no v ostatnom čase k väčším zmenám na moderátorskom poste nedochádzalo. Až do dnes. Po piatich rokoch sa z Telerána rozhodol odísť sympaťák Dodo Kuriľák. Toho nahradil Tomáš Juríček, ktorý v televízii zo Záhorskej Bystrice pracuje už dva roky. Hlásiť správy z dopravného servisu a moderovať celú reláciu je však podstatný rozdiel. Ako sa s touto výzvou popasoval? Fanúšikovia v tom majú jasno. 

"Pri Kvetke každý chlap zažiari. Ale, je veľmi sympatický sám o sebe, čiže myslím, že sú pekná dvojka," nešetrili chválou fanúšikovia. "Tomáš bol super a prajem mu veľa šťastia," doplnili ho ďalší priaznivci. "Sympatický je Tomáš.  Pristane mu to v tom Teleráne s Kvetkou. Super dobrá dvojica," sypali sa samé pozitívne komentáre na Tomášov účet.  

Nezabudlo sa však ani na jeho predchodcu Doda, ktorý si získal srdcia divákov. "Dodo bol Dodo, ale zmena je život a ja mu držím palce."

 
Autor: mat 
 
Aplikácie 7 plus