Naše celebrity sa na plese v Prahe poriadne strápnili: Aha, kto sa najviac dogabal!

16. februára 2016, 06:00
Tip redakcii

Známe tváre slovenského šoubiznisu dorazili v sobotu na Česko-Slovenský ples do Prahy, kde sa chceli blysnúť v čo najlepšom svetle. No ani takáto prestížna udalosť sa nevyhla poriadnym trapasom. Tým, žiaľ, v ten večer kraľovali aj Slovenky, ktoré z domu zrejme odchádzali bez toho, aby sa pozreli do zrkadla.

Slovenské celebrity si na Česko-Slovenskom plese vyrobili poriadny trapas.

Slovenské celebrity si na Česko-Slovenskom plese vyrobili poriadny trapas.

Autor: Plus JEDEN DEŇ/Július Dubravay

Ples, ktorý cez víkend hostil slovenské a české celebrity, sa konal v pražskom Obecnom dome. Pozvanie prijala aj modelka Andrea Verešová, ktorá si len pár dní predtým „kopla“ do českého Plesu v opere, ktorý nazvala naleštenou biedou. Na Česko-Slovenský dorazila v ružovej róbe, v ktorej sa však kráľovnou večera rozhodne nestala. Ba čo viac, počas fotenia sa jej do vlečky zaplietol opätok a Andrea skončila v podrepe.


Verešová sa nešťastne zamotala do šiat.
FOTO: Plus JEDEN DEŇ/Július Dubravay

Veľký šum nastal aj okolo manželky režiséra Juraja Jakubiska Deany Jakubiskovej. Nahodila si róbu, v ktorej mohla pokojne konkurovať Pamele Anderson. Jej nadupaný dekolt sa totiž nedal prehliadnuť. No ani zďaleka nekonkurovala takej Erike Barkolovej. Jej vulgárny výstrih sa na podobnú udalosť vonkoncom nehodil a viacerí len čakali, kedy jej prsia pretečú von.


Barkolovej extrémny výstrih bil do očí všetkým prítomným.
FOTO: Plus JEDEN DEŇ/Július Dubravay

Na ples dorazil aj tanečník Filip Jankovič, ktorý sa nedávno verejne priznal, že je gay. Napriek tomu fotografom veselo pózoval so známou, staršou o 13 rokov, ktorej každú chvíľu venoval horúce „francuzáky“. Róbou vcelku pobavila aj herečka Danica Jurčová, ktorá očividne neodhadla hĺbku výstrihu a situáciu musela zachraňovať srdiečkovým odznakom, ktorým si látku spojila.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/dd 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Naše celebrity sa na plese v Prahe poriadne strápnili: Aha, kto sa najviac dogabal!
Plus JEDEN DEŇ/dd