Našiel Kollár matku číslo sedem? Boris si na Miami užíva s ďalšou playmate

16. júla 2013, 00:00
Tip redakcii

Multiotecko Boris Kollár (47) momentálne dovolenkuje na Miami. Nie je tam však sám. Podľa informácií denníka Plus JEDEN DEŇ mu spoločnosť robí bratislavská playmate Natália Tóthová (24).

NOVÁ MILENKA?:  Natália sa podľa  ľudí z Kollárovho  okolia objavuje po  podnikateľovom boku  už dlhšie.

NOVÁ MILENKA?: Natália sa podľa ľudí z Kollárovho okolia objavuje po podnikateľovom boku už dlhšie.

Autor: printscren facebook, archív

O partnerskej kríze medzi Borisom Kollárom (47) a jeho zatiaľ ešte stále oficiálnou partnerkou Andreou Heringhovou (32) sa povráva už nejaký ten piatok.

Špekuláciám navyše zahral do kariet fakt, že rodičia dvoch spoločných detí začali tráviť oddelene už aj dovolenky. Teraz je však všetko jasné. Boris už totiž za Andreou nesmúti.

Najnovšie sa po jeho boku objavuje 24-ročná Bratislavčanka Natália Tóthová, ktorá aktuálne zdobí titulku pánskeho magazínu.

Silikónová playmate tak spĺňa všetky atribúty ideálnej milenky pre Kollára. Brunetka totiž vyzerá ako jednovaječné dvojča Borisovej ex Barbory Báthorovej (22). Vytuningovaný dekolt, nadpojené tmavé vlasy, napichané pery, sebaprezentácia formou nahoty...

„Je to pravda. Tí dvaja sú spolu už nejaký čas,“ prezradil zdroj blízky údajnému páriku. „Teraz ju zobral na dovolenku do Miami,“ dodal Kollárov zhovorčivý kamarát.

Užívajú si romantiku?!

Mladučká Natália vo svojom vôbec prvom mediálnom rozhovore priznala, že chce mať veľa detí, čo je životným mottom aj multiotecka Borisa Kollára. „Muž musí mať hlavne zmysel pre humor. Nikdy sa s ním nesmiem nudiť. A musí byť tiež cieľavedomý,“ uviedla kozmetická poradkyňa z Petržalky, ktorá si však na svojej sociálnej sieti hrdo uvádza za mesto bydliska americké Miami.


printscreen facebook

V kolónke vzťah má navyše uvedené, že je zadaná. „Skutočne nemám čas na to, aby som stále riešila nejaké milenky. Mám oveľa dôležitejšie veci, ktoré ma zaujímajú a chcem ich riešiť,“ napísala v SMS Andrea Heringhová, ktorá tak zároveň novú ženu po boku otca svojich detí nepoprela.

Čo na tvrdenia kamarátov zo svojho blízkeho okolia hovorí samotný Kollár či Tóthová, sa nám zistiť nepodarilo.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/bs 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Našiel Kollár matku číslo sedem? Boris si na Miami užíva s ďalšou playmate
Plus JEDEN DEŇ/bs