Neviestka Haklová? Monika predviedla seba aj svoje modely!

05. júna 2013, 13:00
Tip redakcii

Bývalá účastníčka reality šou Farma Monika Haklová (38) by si pokojne mohla dať prezývku podnikavé dievča. Po tom, čo si vybudovala imidž večne odhalenej škandalistky najnovšie predstavila vlastnú kolekciu spodnej bielizne a niektoré kúsky -ako inak- aj sama predviedla...

Monika Haklová sa predviedla vo vlastnej módnej kolekcii. Ostala verná svojej povesti.

Monika Haklová sa predviedla vo vlastnej módnej kolekcii. Ostala verná svojej povesti.

Autor: MATEJ JANKOVIČ/Plus JEDEN DEŇ, Pluska.sk

Monika Haklová je už známa tvár slovenského bulváru. Viac ako jej tvár ju však preslávili jej prsia, zadok, či dokonca... nohavičky. Možno to bol všetko iba veľmi cielený a extravagantný marketingový ťah.

Exfarmárka totiž na Medzinárodný deň detí predstavila svoju kolekciu spodnej bielizne, ktorá rozhodne nie je prístupná mladším ako osemnásť rokov. Okrem modeliek sa v extravagantnej bielizni predviedla aj sama Monika, ktorá si musela dávať pozor na bradavky...


Pozor Monika, nech sa zasa nestrápniš.
Foto: MATEJ JANKOVIČ/Plus JEDEN DEŇ

Módnou prehliadkou sprevádzal hostí manžel Miriam Kalisovej Martin Šmahel, ktorý sa netají tým, že by chcel byť moderátorom na plný úväzok. Okrem neho sa v hľadisku ukázali aj viaceré známe tváre. Jozef Oklamčák si krásne ženy nemohol nechať ujsť už len z profesionálneho hľadiska.

Zuzana Plačková si možno hľadala podprsenku na svoje mega prsia a Eva Cifrová sa mohla  prísť pozrieť na konkurenciu v predvádzaní bielizne :) Pozrite si v našej fotogalérii, ako to na prehliadke vyzeralo.

 
Autor: Pluska.sk/domi 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Neviestka Haklová? Monika predviedla seba aj svoje modely!
Pluska.sk/domi