Niekdajšia hviezda Andy Timková si v Teleráne zavarila: Lákala na zakázanú činnosť!

20. mája 2016, 11:00
Tip redakcii

Moderátorka Andy Timková (54), ktorá v stredu ráno zavítala do markizáckeho Telerána, poriadne prestrelila. Napriek tomu, že debata o bylinkách pôsobila na prvý pohľad celkom neškodne, brunetka si nedávala pozor na slová a divákov žlto–modrej televízie začala nahovárať na zakázanú činnosť!

Timková v Teleráane perlila rady.

Timková v Teleráane perlila rady.

Autor: Šarm/ Michal Šebeňa

Dobre naladená Timková na televíznych obrazovkách rozprávala o liečivých bylinkách a zázračných účinkoch prírody. V momente, keď rozdávala rady ako na bežiacom páse, jej však do úsmevu skočil moderátor. „Čo sa týka borovice, ak sa nemýlim, je to zakázané - zo živej borovice utrhnúť jarné výhonky,“ reagoval Dodo Kuriľák, ktorého prerušila Andy a tešila sa z toho, že včera, keď ich trhala, jej to nikto nezakázal.


Timková rozdávala v rannej šou Markízy rady, na ktoré by mohli diváci napokon aj doplatiť.

Foto: TV Markíza

„Ale na to je vraj zákon, tak teraz opatrne,“ nedal sa odbiť markizák, ktorý zasa divákom vysvetľoval, že údajne sa to môže trhať len z tej borovice, ktorá je už sťatá. „Ja mám svoju borovicu. Rastie v Studienke a má takéto krásne výhonky. Samozrejme, treba tieto veci rešpektovať. Ale sú bylinky aj zákonom chránené, ktoré dokážu vyliečiť epileptické záchvaty, a keď má vaše dieťa takéto problémy, no tak nepôjdete niekde nájsť tú mesačnicu?“ stála si za svojím Timková, ktorá so spomínanými výhonkami borovice pred kamerami dokonca aj veselo mávala.


Andy sa výhonkom veselo oháňala.
Foto: TV Markíza

Po nedávnej kauze šéfkuchára Ľuba Herka, ktorý sa na obrazovkách hral s bielym práškom nápadne pripomínajúcim kokaín a so zrolovanou päťstovkou, je to už druhý škandál, ktorý Markíza odvysielala. „Nevedela som o tom. Dobre vedieť. Ďakujeme za upozornenie, ale odtrhla som si ju z mojej borovice. Treba však ľudí informovať, že toto je zakázané, ale zo svojej môžete,“ vysvetľovala dodatočne Andy.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/di, kač 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Niekdajšia hviezda Andy Timková si v Teleráne zavarila: Lákala na zakázanú činnosť!
Plus JEDEN DEŇ/di
kač