Nová posila v seriáli Naši, Karnasová: Ako vychádza s Lujzou Garajovou mimo kamier?

18. septembra 2016, 16:00
Tip redakcii

Napriek tomu, že Andrea Karnasová (42) sa na istý čas stiahla z obrazoviek, momentálne je opäť na televíznom výslní v seriáli Naši. Pre Plus JEDEN DEŇ Magazín prezradila, kde strávila letné dni a aký má vzťah so seriálovou kolegyňou Lujzou Garajovou Schramekovou (32).

Vďaka Lujzinej mame sa kamarátia dodnes.

Vďaka Lujzinej mame sa kamarátia dodnes.

Autor: Michal Šebeňa

Seriál Naši už úspešne odštartoval a na obrazovky sa opätovne vrátili vtipné príbehy obľúbenej famílie Rodinovcov. Ako ste už určite postrehli, do deja sa priplietlo aj mnoho nových postáv, medzi ktoré patrí aj Lujzina naj kamoška, úspešná karieristka Andrea. Tú si v tomto prípade strihla Andrea Karnasová, ktorá sa po krátkej prestávke vrátila na televízne obrazovky.

 
Karnasová si filmovačky novej série užila.

Foto: TV JOJ

Herečka si účasť v sitkome naozaj pochvaľuje. „Na nakrúcaní vládne príjemná atmosféra a filmovačky si užívam,“ prezradila Andrea. Atraktívna brunetka sa so samotnou Lujzou spoznala aj vďaka herečkinej mame.

„S Lujzinou mamou som istý čas hrala v nitrianskom divadle a práve ona mi ju veľmi pripomína. Zoznámili sme sa ešte ako malé deti. Raz som k nim prišla na návštevu, ale to bola ešte krpatá. V tom čase som už bola trošku väčšia, keďže som pochopiteľne staršia,“ dodala s úsmevom.

 
S Lujzou sú veľmi dobré kamarátky.

Foto: TV JOJ

Herečka sa však na isté obdobie stiahla z televíznych obrazoviek, no ani v tom čase nezaháľala. „Medzitým som nakrúcala Kolonádu, takže až tak veľmi som neoddychovala. Do toho som mala tiež nejaké dabingy. Taktiež som sa venovala divadlu, pretože s ním veľa cestujeme, a to najmä po Slovensku. Máme tri predstavenia, všetky  sú o ženách a sú veľmi úspešné. Určite som sa za toto obdobie nenudila,“ vysvetľuje Karnasová.

Prácu však cez leto vymenila aj za relax. „Dovolenkovala som v Portugalsku, v hlavnom meste Lisabone, nebola som tentoraz s rodinou, ale so známymi,“ dodala.

 
Autor: Zuzana Antalová 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Nová posila v seriáli Naši, Karnasová: Ako vychádza s Lujzou Garajovou mimo kamier?
Zuzana Antalová