Novinky v Búrlivom víne: Ktorí herci pribudnú do seriálu?

19. januára 2014, 08:00
Tip redakcii

Obľúbený seriál BÚRLIVÉ VÍNO odštartuje tretiu sériu už v pondelok. Po menšej pauze sa o pár dní budú diváci opäť stretávať so svojimi obľúbenými predstaviteľmi. Známy seriál bude plný lásky, ale aj zvratov, pomsty a pribudnú aj nové postavy!

Novinky v Búrlivom víne: Ktorí herci pribudnú do seriálu?

Novinky v Búrlivom víne: Ktorí herci pribudnú do seriálu?

Autor: Tv Markíza

Max Zachar (Peter Nádasdi)

Najviac rozvíri pokojné vody vo Vínnom príchod mladého boháča Maxa Zachara. Záhadný podnikateľ prichádza do mesta z Nórska, kde nadobudol veľké bohatstvo. Teraz sa však vracia, no nie s práve najlepšími úmyslami. Za mestom kúpi kláštor, ktorý bol v minulosti komunistickým blázincom a spolčuje sa s tými najväčšími nepriateľmi Dolinských, ako je Baxa, Petranský, Reni. Charizmatický pracháč zaujme aj zlatokopku Inge, pre ktorú je ideálnou korisťou.

Zachar sa na začiatku javí ako poriadna krysa, ktorá chce obrať vinárov a bezcieľne skúpiť celý región. Za jeho konaním však stojí presne premyslený plán... Postavu Zachara stvárňuje herec Peter Nádasdi, ktorý môže byť divákom známy z filmov Marhuľový ostrov, Miluj ma alebo odíď a Babie leto.

Eliška (Eva Matejková)

Pani Eliška je pravou rukou Maxa Zachara. Nie je sa čomu čudovať, pretože sa o Maxa starala od chvíle, ako ho stretla v psychiatrickom ústave vo Vínnom. Odvtedy stojí pri ňom ako sivá eminencia a pomáha mu v napĺňaní jeho cieľov. Nahradila mu matku a v temných časoch socializmu riskovala veľa, za čo jej Maxim nikdy neprestane byť vďačný a puto medzi nimi nemôže byť nikdy pretrhnuté. Čo na to povie Inge, ktorá chce bohatého Maxa získať pre seba?

Postavu Elišky stvárnila známa herečka Eva Matejková (63). Manželka Mariána Slováka, ktorý v minulosti stvárnil postavu Stana Roznera, má za sebou desiatky divadelných , filmových aj seriálových úloh. Diváci ju mohli vidieť napríklad v seriáloch Susedia, Nevinní alebo Ako som prežil.

Šimonko a Matilda

Malé postavy si stihli zahrať aj dvojičky Nelka a Zojka. Počas natáčania boli bábätká veľmi pokojné a vôbec neplakali. Zaujímavé je, že malé dievčatká v seriáli stvárnili chlapca a dievča, pretože podľa scenára má Igor s Dorotkou syna Šimonka a dcéru Matildu.

Šantal (Natália Puklušová)

Šantal tiež rozvíri pokojné vody Vínneho, ale z tej komickej stránky. Divoká kráska, ktorá sa živí ako prostitútka, príde do mestečka na požiadanie Žiga Buranovského. Ten chce, aby pomohla Slávovi s intímnym sexuálnym problémom.

Skúsená prostitútka však vo Vínnom spôsobí nejednu katastrofu! Šantal, vlastným menom Irenka Voľná, je, odhliadnuc od profesie, dobrý človek. A práve vo Vínnom sa rozhodne, že začne odznova. Divošku Šantal stvárnila sympatická herečka Natália Puklušová, ktorá je pre divákov zatiaľ neznámou tvárou. Natália momentálne účinkuje v Divadle Aréna v muzikáli Rent.

Novinky v seriáli:

  • Najnovšie časti seriálu Búrlivé víno sa nakrúcajú v nových priestoroch. Celý priestor ateliéru sa tak pred Vianocami sťahoval do novej budovy.
  • Do seriálu pribudli aj nové nehnuteľnosti, ktoré diváci budú vídať. Napr. postava Erika Haladu si konečne kúpi vlastný byt.
  • Vďaka postave zámožného Maxa Zachara sa bude seriál natáčať aj v zaujímavých exteriéroch, a to v kaštieli v Tomášove a kaštieli Chateau Foldvary v Maďarsku.
  • Postava Laury bola na začiatku seriálu dievčatko, v najnovších častiach ňou však začne mávať puberta a Eva bude mať plné ruky práce, aby ju zvládla.
  • Diváci sa opäť môžu tešiť na množstvo zvratov a napínavých situácií. Nové epizódy budú naozaj vášnivé, najmä pokiaľ ide o ľúbostné vzťahy ústrednej dvojice Niny a Martina, ale aj Niny a Erika a Martina a Rity.
  • Na krátky čas sa zo seriálu vytratí postava Dorotky. Tehotná herečka Helena Krajčiová má totiž koncom januára priviesť na svet svojho prvého potomka. V seriáli ju budú divákom pripomínať v rozprávaní a v telefonátoch.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/KATARÍNA GAJDOŠÍKOVÁ 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Novinky v Búrlivom víne: Ktorí herci pribudnú do seriálu?
Plus JEDEN DEŇ/KATARÍNA GAJDOŠÍKOVÁ