Nový letný hit? Vypočujte si, ako Puskailer spojil sily s Mázikovou!

01. júla 2013, 16:15
Tip redakcii

Tomu sa vraví generačné spojenie spevákov. 32-ročný Thomas Puskailer zbalil 63-ročnú Evu Mázikovú a strihli si spolu dueto, ktoré určite stojí minimálne za jedno vypočutie! Skladba s názvom Som tvoj už mala dokonca premiéru v rádiu. Bude z nej nový letný hit??

To snáď nemyslia vážne! Thomas Puskailer a Eva Máziková na nás útočia novou spoločnou pesničkou.

To snáď nemyslia vážne! Thomas Puskailer a Eva Máziková na nás útočia novou spoločnou pesničkou.

Autor: MICHAL PETRÍK

Thomas Puskailer zbalil slovenskú divu Evu Mázikovú! Abbie sa však nemusí báť, že by ju vymenil za skúsenejšiu dámu... Zubatý spevák si s ukecanou Evou len zaspieval. Skladba s výstižným názvom Som tvoj už mala svoju premiéru aj v rádiu. Pod hudbu a text sa podpísal okrem Puskailera aj Mázikovej manažér Noro Mészároš!

Puskailer Mázikovú rešpektuje

„Evu Mazikovú veľmi rešpektujem, je to úžasná žena. Profesionálka, ktorej sa nápad spraviť spoločnú skladbu hneď zapáčil a pri nahrávaní sme si užili veľa komických momentov,“ pochvaľoval si spoluprácu Thomas Puskailer.

„Rada spolupracujem s mladými ľuďmi, celý život sa nimi obklopujem. Dávajú mi do života elán. A Thomas je krásny mladý muž, ktorý okrem svojho šarmu vie aj spievať. Len stále neviem, či sú tie jeho zuby pravé...“ dodala Máziková s úsmevom.

„Je to opäť niečo nové. Kombinácia spevu a rapu. A tiež trochu rozprávania do toho. Rada skúšam nové veci a táto ma oslovila... Je to ľahký, pekný letný hit, ktorý sa veľmi rýchlo pamätá,“ priznala speváčka.

Chystajú aj videoklip!

„Už som v slovenčine vystupoval niekoľkokrát, hrám v slovenských muzikáloch. Chodím na hodiny slovenčiny, aby som sa zdokonalil. Ako mi to ide, nechám posúdiť poslucháčov,“ dodal Thomas.

Skladba „Som tvoj“ dostane čoskoro aj obrazovú podobu. Eva Máziková a Thomas Puskailer sa totiž chystajú nakrútiť bláznivý videoklip. Máme sa na čo tešiť alebo to bude pohroma? Necháme sa prekvapiť.

V každom prípade komentáre pod zverejneným audio záznamom novej piesne nie sú práve naklonené tejto skladba. Podaktorí chcú dokonca spraviť zbierku, aby táto dvojica už spolu nespievala. Nuž, názor si musí spraviť každý sám.

Páči sa vám nový spoločný počin Thomasa Puskailera a Evy Mázikovej?

Áno
56%
 
Nie
44%
 
Celkový počet hlasujúcich: 415

 
Autor: Pluska.sk/domi 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Nový letný hit? Vypočujte si, ako Puskailer spojil sily s Mázikovou!
Pluska.sk/domi