Ferencovú z Kolesa šťastia odkopli najlepšie kamarátky: Podraz, aký vôbec nečakala!

27. októbra 2016, 15:00
Tip redakcii

Hoci donedávna sa Alžbeta Ferencová (24) prezentovala ako speváčka, dlho ňou už zrejme nezostane. Na rozdiel od svojich kolegýň zo skupiny Forsomeone, ktoré sa spevu naďalej venujú.

Betka sa momentálne venuje najmä otáčaniu písmenok.

Betka sa momentálne venuje najmä otáčaniu písmenok.

Autor: instagram

Ako príklad stačí uviesť exotickú Veroniku ,,Ronie" Adamičkovú, ktorá dievčenskú skupinu opustila pred niekoľkými mesiacmi a momentálne má našliapnuté na úspešnú sólovú kariéru. ,,S babami sme zadobre, ale mala som pocit, že stagnujeme a chcela som sa pohnúť ďalej a skúsiť to sólo," povedala nám mladá speváčka. Ronie má na konte niekoľko vystúpení s úspešnými menami slovenského šoubiznisu.

V takejto zostave už Forsomeone zrejme vystupovať neuvidíte. Zľava Ronie, Laura, Betka a Michaela.
FOTO: Facebook L.W.

Adamičková na letných festivaloch sa pravidelne objavovala po boku Adama Ďuricu či Igora Kmeťa a momentálne boduje duetom so spevákom Tomim Popovičom. Úspech svojím speváckym talentom žne aj blondínka Laura Wengová. Tá naposledy zahviezdila práve na narodeninovom koncerte legendárnej Mariky Gombitovej a fanúšikovia ju často mohli vidieť  napríklad aj po boku speváčky Tiny.


Ronie má našliapnuté na úspešnú sólovú kariéru.
FOTO: Facebook V.E.

Podľa našich informácii hudbou žije aj najmladšia Michaela Chovancová, ktorá však ešte stále študuje. A Betka? Tú častejšie vidieť ako predvádza tančeky na televíznych obrazovkách. Vyzerá to tak, že spevu sa venuje už len občas, keď nakrúca videá na sociálne siete. S budúcnosťou skupiny je to teda otázne. Veď aj na ich oficiálnej fanpage na známej sociálnej sieti pribudol posledný príspevok pred vyše mesiacom


Betka sa momentálne venuje najmä iritovaniu divákov
FOTO: TV Markíza

 
Autor: nij 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Ferencovú z Kolesa šťastia odkopli najlepšie kamarátky: Podraz, aký vôbec nečakala!
nij