Obľúbený herec Ľuboš Kostelný nemá pokoj v duši: Dlhov sa stále nezbavil

12. decembra 2016, 13:00
Tip redakcii

Populárny herec Ľuboš Kostelný (35) je už niekoľko mesiacov v poriadnych problémoch. Jeho meno totiž stále figuruje v zozname neplatičov Sociálnej poisťovne, ktorej dlhuje takmer deväťtisíc eur. Na základe toho mu bola uvalená aj exekúcia na byt v bratislavskej Petržalke, ktorého je vlastníkom od roku 2012. Príde tak Kostelný pred Vianocami o strechu nad hlavou?

Ľuboš Kostelný má pred Vianocami rušno. Stále nemá poriešené dlžoby voči Sociálnej poisťovni.

Ľuboš Kostelný má pred Vianocami rušno. Stále nemá poriešené dlžoby voči Sociálnej poisťovni.

Autor: tv markíza

Meno známeho herca Ľuboša Kostelného už nejaký ten piatok svieti medzi hriešnikmi, ktorí si neplnia finančné záväzky. A to, že rozhodne nejde o malú sumu, svedčí uvedené číslo pri jeho mene. Už v júli sme informovali, že známy herec má na krku dlh vo výške 8 909,85 eura a pre dlžnú sumu mu bola uvalená exekúcia na byt, proti ktorej podal odvolanie, keďže svoj dlh považoval za omyl.

Na portáli dlznik.sk však stále svieti pri jeho mene táto nie malá sumička, ktorú herec dlhuje Sociálnej poisťovni ku dňu 28. november 2016. Kostelnému, ktorý mimochodom patrí medzi najobsadzovanejších divadelných hercov a najnovšie si zahral aj vo filme Všetko alebo nič či v novom pripravovanom jojkárskom seriáli Prázdniny, svitá na lepšie časy. Herec sa podľa vlastných slov konečne nemusí obávať, že príde o svoj byt, pretože jeho nepríjemná situácia bude dotiahnutá do úspešného konca.

„Áno, rieši sa to. Už je proste všetko rozhodnuté. Už sa to iba doriešuje, je to už skoro vyriešené,“ reagoval Ľuboš Kostelný na otázku, keď sme sa ho opýtali, ako to vyzerá s jeho finančnými nezrovnalosťami, za ktoré mohla firma, ktorá mu zle vyplnila daňové priznanie. „Dlh bude vybavený,“ dodal Kostelný, ktorý situáciu viac nechcel konkretizovať. 

 
Autor: akm 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Obľúbený herec Ľuboš Kostelný nemá pokoj v duši: Dlhov sa stále nezbavil
akm