Boj so zákernou chorobou nakoniec prehral: Malý Maťko zo Siedmeho neba zomrel!

16. februára 2017, 19:36
Tip redakcii

Moderátor Vilo Rozboril (50) na sociálnej sieti zverejnil ten najsmutnejší status. Malý bojovník Maťko, ktorého otca koncom minulého roka omilostil prezident, zomrel.

Smrteľne chorý chlapček bol na tom už veľmi zle.

Smrteľne chorý chlapček bol na tom už veľmi zle.

Autor: TV JOJ

"Priatelia, s ľútosťou sme prijali pred chvíľou smutnú správu od Veroniky a Martina (príbeh prvej milosti prezidenta Slovenskej republiky), že dnes o 17.10 ich Matejko vydýchol naposledy. Manželia všetkým ďakujú za podporu, finančné príspevky a prosia o poslednú modlitbu za dušu ich synčeka. Odpočívaj v pokoji, Matejko," žialil na svojom profile Vilo, ktorého odchod malého bojovníka veľmi zasiahol.

Príbeh umierajúceho chlapčeka zo Siedmeho neba rozdelil Slovensko na dva tábory: Drsné útoky na otca chorého Maťka!

Krásnej modelke Blanke našli pri srdci nádor: Celú liečbu v Amerike zaplatí náš známy hokejista!

Príbeh malého Matejka chytil za srdce celé Slovensko. Chlapec totiž už dlhšie bojoval s nádorom na mozgu a každý deň mohol byť jeho posledným. Už aj tak veľmi smutnú situáciu zhoršoval fakt, že jeho otec sedel vo väzení a nemohol byť pri svojom umierajúcom synčekovi.  Do basy sa dostal za dlžobu 3 500 eur. Našťastie, prezident Andrej Kiska mu koncom minulého roka udelil milosť, vrátil sa k rodine a Vilo Rozboril ich cestu ukázal vo svojej relácii V siedmom nebi.

Dojímavý príbeh sa končil výzvou, aby sa mu diváci, ktorí to považujú za vhodné, zložili na jeho dlh. A slovné útoky ľudí sa v tom momente spustili ako lavína. Niektorí si totiž mysleli, že nie je správne splácať za neho jeho resty. Iní za nešťastného otca bojovali, pretože si mysleli, že pomôcť chlapovi, ktorému zomiera synček je správne. Hoci sa do väzenia dostal vlastnou vinou.

Schusterov lekár skončil ako bezdomovec na ulici: Neskutočné, ako vzdelaný pán nakoniec dopadol!

 
Autor: di, akm 
 
Aplikácie 7 plus