Opitá Petra Vajdová konečne PREHOVORILA o svojom chľastaní! Takto sa kajá pred celým národom!

24. augusta 2017, 09:04
Tip redakcii

Správanie Petry Vajdovej (32) pobúrilo celé Slovensko! Herečka si sadla za volant opitá a namerali jej až 2,4 promile. Brunetka však už pozná aj svoj trest. Dva roky bez vodičáka a pokuta tisíc eur. No Vajdová doteraz mlčala. Prehovorila až teraz!

Petra Vajdová konečne prehovorila o jazde pod vplyvom.

Petra Vajdová konečne prehovorila o jazde pod vplyvom.

Autor: Archív

Keď sme ako prví minulý týždeň zistili, že hviezda Búrlivého vína si zavarila a za volant si sadla opitá, herečku sme ihneď kontaktovali. Tá to však rázne odmietla. ,,To je blbosť. Určite nie. Nie je to pravda," ubezpečovala nás. No informácie od polície hovorili niečo celkom iné. 

Petra jazdila pod vplyvom a namerali jej až 2,4 promile. A zatĺkať už ďalej nemohla. Brunetka týmto správaním pobúrila celé Slovensko, pretože svojím nezodpovedným správaním mohla ohroziť nevinných ľudí. A hoci doteraz mlčala, TERAZ konečne prehovorila!

,,Pred pár dňami som sa dopustila veľkej chyby. Šoférovala som auto pod vplyvom alkoholu. Bola to skratová situácia, ktorú veľmi silno a úprimne ľutujem. Moje konanie bolo nezodpovedné a mohla som ohroziť okrem seba aj iných. Chcem sa všetkým ospravedlniť za moje konanie, divákom či už v televízii alebo divadle, mojim kolegom a v neposlednom rade mojim blízkym. Je mi to celé veľmi ľúto, prijímam zodpovednosť v plnej miere so všetkými následkami. Som v kontakte s kompetentnými orgánmi a k tejto situácii sa už viac v nadchádzajúcich dňoch verejne vyjadrovať nebudem. Chcem vás poprosiť o poskytnutie súkromia mne a mojim blízkym. Svoj skutok úprimne ľutujem a budem ľutovať celý život. Nemyslím si však, že ľudí zaujíma dôvod môjho konania. Nech by bol akýkoľvek, nezľahčí to moju situáciu a neospravedlní môj skutok. Ľudia majú svojich problémov dosť a každý čelí tomu čo mu príde do cesty," znie Vajdovej vyjadrenie. 

 

 
Autor: dd, akm 
 
Aplikácie 7 plus