Adela na plese v Lučenci: Prezradila plány do budúcnosti s Modrovským

13. januára 2013, 22:00
Tip redakcii

Plesu v opere dali košom. Adela a Sajfa i iné osobnosti sa radšej zabávali v Lučenci. Nechýbal ani exprezident Rudolf Schuster, ktorý na parkete vyzvŕtal primátorku Alexandru Pivkovú.

ADELA A SAJFA: Moderátori uprednostnili pred plesom v opere mestský ples v Lučenci.

ADELA A SAJFA: Moderátori uprednostnili pred plesom v opere mestský ples v Lučenci.

Autor: PETER MIŠO/Plus JEDEN DEŇ

„Lučencu som dala prednosť pred Plesom v opere, pretože nám prišla pozvánka oveľa skôr,“ tvrdí Adela Banášová, ktorá mestský ples v Lučenci moderovala aj s kolegom Sajfom. Čas si však našli aj na zábavu s partnermi – Adela prišla s Petrom Modrovským, Sajfu sprevádzala jeho priateľka Veronika.

„O svadbe neuvažujeme. Určite nie papierovo, ale plánujeme dlhodobo spolu žiť,“ povedali nám Adela a Peter.

Rodinná atmosféra

„Bol som tu už vlani a povedal som si, že do Lučenca zasa plesať nepôjdem, aby ma niekto neohováral, že sa len zabávam. Ale neodolal som pozvaniu primátorky Alexandry Pivkovej a prišiel som, lebo je tu výborné rodinné prostredie,“ pochvaľoval si vysmiaty exprezident Rudolf Schuster. Do Lučenca zavítal aj kardiochirurg Viliam Fischer, ktorého na plese sprevádzala neznáma dáma.

„Bol som na Plese v opere raz a stačilo. Aj teraz ma pozvali, ale nešiel som. Pochádzam z Čierneho Balogu a komornejšie prostredie mi vyhovuje viac,“ povedal šéf Slovenského futbalového zväzu Ján Kováčik, ktorý venoval do tomboly dres Marka Hamšíka.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/pem 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Adela na plese v Lučenci: Prezradila plány do budúcnosti s Modrovským
Plus JEDEN DEŇ/pem