Pocisková a Ďurovčík: Je ešte nejaká šanca na návrat?

22. decembra 2012, 00:00
Tip redakcii

Speváčka Nela Pocisková (22) a choreograf Ján Ďurovčík (41) už netvoria pár. Pre Plus JEDEN DEŇ to potvrdil samotný Ďurovčík. Nikto presne nevie, ako dlho trvala ich láska, no ako jediní sme boli pritom, keď vyšla najavo! Je ešte nejaká šanca, že sa pár dá opäť dohromady?

PRVÝKRÁT v 2011: Pristihli sme Pociskovú a Ďurovčíka.

PRVÝKRÁT v 2011: Pristihli sme Pociskovú a Ďurovčíka.

Autor: MICHAL SMRČOK/Plus JEDEN DEŇ

Ďurovčík sa vraj do Pociskovej zahľadel už počas kastingu do muzikálu Neberte nám princeznú. Nela mala vtedy len 15 rokov. Ďurovčík sa stal jej manažérom a zo začínajúcej speváčky sa stala muzikálová hviezda.

Dlhé roky sa šepkalo o ich vzťahu, obaja to však popierali. A potom prišiel 21. február 2011 a fotograf nášho denníka bol prvým svedkom toho, že ich vzťah nie je len o práci! Nela sa vtedy vrátila z Dublinu a na letisko ju prišiel čakať Ďurovčík.


BEZ JANA: Nela bude pod stromčekom bez svojho partnera.
Foto: MATEJ KALINA/Plus JEDEN DEŇ

Len čo vyšla z haly, padli si do náručia a nechýbali ani vrúcne bozky. „Čo je na fotografiách, je pravda. Zvítali sme sa adekvátne tomu, ako sme chceli,“ povedal nám vtedy Ďurovčík. Ich láske už však odzvonilo. „Už netvoríme pár,“ oznámil nám pred pár dňami Ďurovčík.

„Za naším rozchodom nie je žiadny iný človek,“ dodal. Zisťovali sme, či je nejaká šanca, že sa pár s takýmto vekovým rozdielom ešte niekedy dá dohromady.

„Od veku to nezávisí, vplýva na to veľa faktorov, ale práve pre vek je tam menšia šanca na návrat. Každý rozchod prináša negatívne emócie a Vianoce budú obaja určite prežívať trpkejšie,“ tvrdí psychologička Slávka Sokáčová.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/mm, al 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Pocisková a Ďurovčík: Je ešte nejaká šanca na návrat?
Plus JEDEN DEŇ/mm
al