Pocisková po rozchode s Tůmom prekvapuje: Filip, si úžasný!

03. februára 2015, 21:00
Tip redakcii

Dobre naladená herečka a speváčka Nela Pocisková (24) bola v nedeľu večer hosťom v talkshow Jakuba Abraháma, ktorý jej kládol otázky poriadne na telo.

NELA : Napriek  rozchodu  hovorí  o svojom ex  len v dobrom.

NELA : Napriek rozchodu hovorí o svojom ex len v dobrom.

Autor: ADAM ŠIMONČIČ

Nela Pocisková ešte donedávna tvorila pár so svojím hereckým kolegom Filipom Tůmom (35), s ktorým sa zblížila počas natáčania seriálu Búrlivé víno. Niekoľkomesačný vzťah im stroskotal koncom minulého roka. Počas jeho trvania Nela nikdy nešetrila superlatívmi na adresu svojho frajera a nešetrí nimi ani v čase, keď sa Tůma už zaujíma o inú brunetku.

Ľudí ako Filip Nela miluje

Herečka bola hosťom v talkshow Jakuba Abraháma, kde dostala aj zopár otázok pekne na telo. Nela tak chtiac-nechtiac niečo prezradila aj o svojom expriateľovi Filipovi Tůmovi. A podľa toho, čo povedala, je zrejmé, že na Filipa rozhodne nezanevrela a o svojom ex hovorí len pekne.

„Filip je proste úžasný človek, s ním je taká zábava. Je veľmi zlatý a pozitívny človek, čo je super. Takýchto ľudí milujem a musím sa nimi obklopovať,“ priblížila seriálová Nina Dolinská.

„Som taký typ, že všetko veľmi riešim a pripúšťam si. A on je presne ten typ, že nerieši. Jemu je to jedno – nejako bude, to je dobré. No a toto potrebujem, iný pohľad na svet,“ dodala Nela s úsmevom.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/sca 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Pocisková po rozchode s Tůmom prekvapuje: Filip, si úžasný!
Plus JEDEN DEŇ/sca