Prečo Surovcovú opúšťajú chlapi? Ivana, chce to iskru!

18. januára 2013, 00:00
Tip redakcii

Tanečnica Ivana Surovcová nemala doteraz veľké šťastie v láske. Nevyšli jej už dva vážne vzťahy a zdá sa, že aj s Mariánom Gáboríkom (30) jej to škrípe. Čím táto krásna žena od seba odháňa mužov?

Zuzana Haberová (vľavo): Po
rozvode sa okolo nej točia
mnohí nápadníci. Ivana Surovcová (vpravo):
Mužom sa páči, ale po
čase ju opúšťajú.

Zuzana Haberová (vľavo): Po rozvode sa okolo nej točia mnohí nápadníci. Ivana Surovcová (vpravo): Mužom sa páči, ale po čase ju opúšťajú.

Autor: MICHAL SMRČOK, EMIL VAŠKO/Plus JEDEN DEŇ

Už niekoľko mesiacov sa Surovcová a Gáborík neukázali spolu na verejnosti. Hovorí sa o tom, že ich vzťah sa ocitol v kríze a dvojica trávi spolu čoraz menej času.

Dôvodom môže byť aj to, že v Gáboríkovej spoločnosti sa podozrivo často objavuje dcéra speváka Pavla Haberu (50) Zuzana. Zabávala sa s ním v jednom z trenčianskych barov a objavili sa aj na lyžovačke v Jasnej.

„Do ich vzťahu nevidím a určite nie som dôvodom ich krízy, ak nejakú majú,“ tvrdí Haberová, ktorá hokejistu zrejme zaujala živelnosťou. Naopak, Surovcová je síce krásna žena, ktorá očarí nejedného muža, ale chýba jej iskra.

surovcová tuma
S Tůmom: Ani tento vzťah Surovcovej nevyšiel.
Foto: archív

„Je aj konzervatívna a nudná,“ tvrdí zdroj z jej okolia. Surovcová mu sama dala nechtiac za pravdu vo vyjadrení pre Plus JEDEN DEŇ. „Akty by som nikdy nenafotila. Ukázala by som len chrbát.“

Stál jej chlad aj za predchádzajúcimi rozchodmi? Štyri roky totiž tvorila pár so synom oceliarskeho magnáta Tomášom Chrenekom juniorom. Ten sa krátko po ich rozchode dal dokopy s moderátorkou Máriou Pietrovou.

Ivana neskôr našla útechu u herca Filipa Tůmu, s ktorým si padli do oka počas šou Let’s Dance, kde tvorili pár na parkete. Už sa mala k nemu nasťahovať, ale namiesto toho sa prekvapujúco rozišli.

Pol roka po tom sa už stretávala s Gáboríkom. Ten aj napriek všetkému tvrdí: „Stále tvoríme pár!“

Čo na to odborníčka?

„Ak chce mať muž dlhodobý vzťah, tak už jeho zrelá sexualita vyžaduje od ženy skôr zdržanlivosť. Také ženy zaujmú muža skôr. V istom období však dochádza k tomu, že sa žena viac uvoľní vo vzťahu k partnerovi. Ak sa to nestane, ich vzťah to brzdí. Najlepšie je, keď dvojice do seba zapadnú ako puzzle,“ tvrdí sexuologička Danica Caisová.

Zuzana Haberová (28): Čím dokáže očariť muža?

  • vie, čo chce
  • vie sa zabaviť a odviazať, o čom svedčia aj jej aktivity po rozvode
  • vyžaruje z nej energickosť a vášeň

Ivana Surovcová (26): Čím môže odradiť

  • je hanblivá a konzervatívna
  • nedokáže sa v spoločnosti uvoľniť
  • vášeň dokáže predviesť len na parkete

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/nit 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Prečo Surovcovú opúšťajú chlapi? Ivana, chce to iskru!
Plus JEDEN DEŇ/nit