Prepadák leta: Tušia finalisti Pláže 33, čo sa deje?

09. augusta 2012, 12:00
Tip redakcii

Kedy im to konečne povedia? Po informáciách o neúspechu reality šou Pláž 33 u televíznych divákov sme chceli zistiť, ako sa súťažiaci vyrovnávajú s predčasným ukončením projektu, do ktorého sa zapojili. Finalisti však počas našej návštevy nevyzerali, že by ich koniec tejto reality šou trápil!

Finalisti Pláže:
Ich boj o 33-tisíc eur
divákov nezaujal.

Finalisti Pláže: Ich boj o 33-tisíc eur divákov nezaujal.

Autor: MICHAL SMRČOK/PLUS Jeden deň

Miešanie drinkov, popíjanie kávy, úsmevy na všetky strany, zábava, klebety s kolegami, obskakovanie hostí a drobná výmena názorov pre zle umytý riad. Takto to vyzeralo počas včerajšej neohlásenej návštevy denníka PLUS Jeden deň v priestoroch Pláže 33 na bratislavskom nábreží Dunaja. Po chvíľke strávenej v ich spoločnosti sme však s veľkým prekvapením zistili, že súťažiaci o tom, žev televízii skončia 18.augusta namiesto plánovaného septembra, zatiaľ nič nevedia!

Keď sme sa totiž chceli finalistov opýtať, či aspoň tušia, že svojím účinkovaním v Pláži 33 televíznych divákov veľmi nezaujali, došlo k zaujímavej udalosti. Produkcia nám nedovolila rozprávať sa s nimi a trvala na tom, aby sme im podobné otázky nekládli. Súťažiaci vraj majú vo svojej zmluve zakázané komunikovať s médiami počas svojho účinkovania v reality šou, pravdepodobný je však aj iný dôvod tohto zákazu. „Produkcia im to chce oznámiť osobne už v najbližších dňoch,“ dozvedeli sme sa od nášho zdroja z Markízy.

Čo nahradí Pláž?

To, že sa niekde miešajú drinky a háda personál, nie je asi nič, čo diváka zaujme, preto sa Markíza rozhodla pristúpiť k zásadnej zmene. „Nasadzujeme nový dramatický rodinný seriál Horúca krv so skvelým hereckým obsadením,“ povedala nám hovorkyňa televízie Oľga Dúbravská.

Toto už viac nechceme!

Pláž 33 nie je jediná reality šou, ktorá divákov veľmi nezaujala. Markíza trafila vedľa aj s Big Brother. V boji o diváka ho porazila konkurencia takmer s identickým formátom Vyvolení. Nezaujali ani Dvaja v tom s kontroverzným Pavlom Rochnyakom. Aj JOJ- -ka však má za sebou menej úspešné šou: Šéfka s Norou Mojsejovou, Nevera po slovensky Celebrity Camp či Hotel Paradise.

Ktorá reality šou bola najväčší prepadák? Píšte na:
soubiznis@pluskari.sk

 
Autor: PLUS Jeden deň/af 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Prepadák leta: Tušia finalisti Pláže 33, čo sa deje?
PLUS Jeden deň/af