Prešľap v Búrlivom víne, aký sa len tak nevidí: Markíza to vôbec nedomyslela a zmiatla všetky mamičky

17. augusta 2017, 06:00
Tip redakcii

Herečka Petra Vajdová (32) sa konečne dočkala. Pod srdcom nosí vytúžené bábätko, ktoré porodí svojmu seriálovému manželovi Karolovi Kramerovi (Vladimír Kobielsky) z Búrlivého vína.

Herečka z Búrlivého vína Petra Vajdová alias Diana Kramerová je v radostnom očakávaní.

Herečka z Búrlivého vína Petra Vajdová alias Diana Kramerová je v radostnom očakávaní.

Autor: TV MARKÍZA

Posledná, deviata séria, obľúbeného markizákeho seriálu Búrlivé víno je v plnom prúde. Karol Kramer sa v utorkovej časti dozvedel najlepšiu správu, akú mohol čakať. Jeho manželka Diana Kramerová (Petra Vajdová) je tehotná. Po skončení práce si to Diana namierila do kaviarne, na kus reči s Dorotou (Helena Krajčiová). Tá ju hneď ponúkla niečím šumivým, no v zápätí si uvedomila, že jej môže akurát tak odporučiť nealkoholický nápoj, keďže sa už aj ku nej dostalo, že je v druhom stave. 

 

"Je to super, Diana. Gratulujem. Dobré správy sa u nás šíria rýchlosťou blesku," povedala Dorota a v zápätí sa jej opýtala, či už vie, čo to bude, a aké meno pripravuje pre svoje bábätko.  

" Ja som len v 10. týždni tehotenstva, pohlavie dieťatka zatiaľ určiť nevieme," odpovedala jej Diana."No ale DNA plodu sa dá z krvi zistiť oveľa skôr. Vieš, nemusíš kupovať béžový kočík ako naše mamy. Aj oblečenie by si už mohla začať chystať," reagovala Dorota.

"Dorka pekne zadrela. Test DNA pohlavia sa nerobí pri dvojičkách, hlavne, keď má párik. Vyšlo by len mužské pohlavie. Pekne oblbujú národ," napísala pozorná diváčka tohto seriálu pod upútavku na utorkovú časť na oficiálnej markizáckej stránke Búrlivého vína. Krajčiová (Dorota), ktorá je mamou dvojičiek, tak zrejme pozabudla, že testy DNA sa v tomto prípade nerobia. 

 
Autor: akm 
 
Aplikácie 7 plus