Puklušová prvýkrát otvorene o mileneckej aférke: Pravda o mne a Krausovi!

28. novembra 2016, 13:00
Tip redakcii

Po tom, ako sa začal prepierať jej vzťah s Andym Krausom (49), sa herečka Natália Puklušová (32) stala terčom kritiky a čelila obvineniam, že rozbila rodinu. Nedávno sa nám len stručne vyjadrila, že medzi nimi dvoma sa žiadny románik ani len nezačal a viac to nechcela komentovať. Po niekoľkotýždňovom mlčaní však teraz otvorene priznala, ako jej kauza zasiahla do života.

Herečka Natália Puklušová konečne prehovorila 
o celej kauze.

Herečka Natália Puklušová konečne prehovorila 
o celej kauze.

Autor: Emil Vaško

Ako sa vyrovnávate s tým, že vás zrazu prepierajú ľudia?

Nech si hovoria, čo chcú. Je to každého osobná vec. Čas všetko lieči a ukáže. Nestretla som sa so žiadnym takým názorom, že by som zrazu bola iným človekom, akým som bola doposiaľ. 

Nemrzí vás trošku, že hoci ste sa venovali štúdiu a pracovali, ľudia teraz pripisujú úspech, ktorý dosahujete, niekomu inému?

Áno. To je presne jediná vec, ktorá ma naozaj veľmi zamrzela. A to hovorím úprimne. Pretože som si zvolila dlhodobú cestu, ako sa dostanem k tomu, aby ma ľudia uznali ako herečku. Trvalo mi to dvanásť rokov, odkedy som v Bratislave. Ak by som si zvolila ľahšiu cestu, mohlo to trvať aj dva roky.


Andy Kraus, s ktorým si mala začať románik. 

Foto: Emil Vaško

Študujem ekonómiu, aby som mohla robiť aj niečo iné v prípade, že by herectvo nevyšlo. Ak niekto toto spochybňuje, tak jednoducho... Ako som povedala, nevyhoviete všetkým a nedá sa presvedčiť národ o tom, že máte pravdu. 

Mala aféra dosah aj na vašu rodinu a blízkych?

V podstate sú do toho nejako zapojení všetci. Naozaj neviem prečo. Moja rodina to so mnou prežíva, no rodičia nestresujú, lebo vedia celú pravdu. Napríklad aj s Matejom (herečkin exfrajer, pozn. red.), ktorého do toho chceli vtiahnuť, mám dobrý vzťah. Prečo by sa mal k tomu vyjadrovať, keď sme kamaráti? 


Natália Puklušová sa pred pohľadmi ľudí skrývala.
Foto: Vlado Benko jr.

Pôsobíte tak, akoby ste boli proti prepieraniu kauzy obrnená. Zverejnili ste len jedno vyjadrenie a až teraz priznávate, ako vás to zasiahlo. 

Myslím si, že komentovať takéto témy nie je potrebné, lebo ak viete, kde je pravda a stotožnili ste sa s tým, že máte čisté svedomie, nemáte potrebu robiť zle alebo prilievať olej do ohňa, vyjadrovať sa a znižovať sa na niečiu úroveň. Zvládam to tak, že všetko, čo sa dozviem, si prečítam, viem, čo je na tom pravdy a čo je obrovská lož. Myslím si, že každému človeku sa všetko vráti. Aj to dobré, čo robí, a aj to zlé. Je to tak. 

 
Autor: nij 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Puklušová prvýkrát otvorene o mileneckej aférke: Pravda o mne a Krausovi!
nij