Puklušová si ide za svojím: Začína ryžovať na romániku s Krausom!

03. novembra 2016, 13:00
Tip redakcii

Herečka Natália Puklušová (32) donedávna nebola ľuďom až tak veľmi známa. Zahrala si síce niekoľko sexi postáv a darí sa jej aj v divadle, no jej „sláva“ vystrelila až potom, čo sa verejnosť dozvedela o jej romániku so ženatým Andym Krausom (49). A zdá sa, že to nebolo až tak na škodu. Podľa našich informácií by sa mala práve ona objaviť v tretej sérii šou Tvoja tvár znie povedome.

Puklušovej medializácia romániku iba pomohla.

Puklušovej medializácia romániku iba pomohla.

Autor: Michal Šebeňa

Len nedávno sa nehovorilo o ničom inom ako o mileneckom trojuholníku Andyho Krausa, jeho manželky Daniely a milenky Natálie Puklušovej. Ako sa scenáristova žena totiž niekoľkokrát vyjadrila, za krachom ich dlhoročného manželstva mala stáť práve mladá blondínka. Situácia však nabrala na obrátkach vo chvíli, keď sa Kraus najprv vyjadril, že vzťah s Natáliou možno čoskoro zoficiálni a krátko nato sa už hovorilo o pauze medzi nimi.


Kraus očividne stále nevie, s kým chce byť. 

Foto: Matej Kalina

Puklušová dokonca vyhlásila, že s Andym sa to nikdy ani nezačalo. Mileneckej zápletke tak po čase rozumel iba málokto, no vyzerá to tak, že aj v Puklušovej prípade platí, že všetko zlé je na niečo dobré. Podľa našich informácií by sa herečka totiž mala objaviť v tretej sérii úspešnej markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome. 


Už čoskoro bude porota Tvojej tváre hodnotiť aj Natáliu.
Foto: TV Markíza

„Informácie zatiaľ nemám potvrdené. Absolvovala som iba hlasový kasting v lete,“ napísala nám blondínka, ktorá by si účinkovaním v tomto projekte mohla veľmi dobre prilepšiť. To by jej rozhodne vykompenzovalo aj to, že ju Kraus neoslovil, aby si zahrala v Paneláku, ktorý sa čoskoro vracia na JOJ-ku.  

 
Autor: dd, di 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Puklušová si ide za svojím: Začína ryžovať na romániku s Krausom!
dd
di