Rebel Robo Mikla šokuje: Z bývalého superstáristu je iný človek

21. marca 2016, 00:00
Tip redakcii

Pred pár dňami sa v Bratislavskom klube uskutočnil koncert Roba Miklu (34) - finalistu z prvej série Superstar, ktorý sa preslávil hlavne svojím rebelstvom. Nedávno sa však prezentoval ako úplne iný človek. Síce sa netajil svojou "temnou" minulosťou, no zároveň však ukázal aj svoju druhú citlivú tvár.

Robo Mikla konečne skrotol.

Robo Mikla konečne skrotol.

Autor: Facebook

Finalista prvej slovenskej SuperStar Robo Mikla sa na koncerte prezentoval nielen svojou hudobnou tvorbou, ale aj svojou novovydanou básnickou zbierkou "Maliar slov", z ktorej prednášal. Mikla sa verejne sa priznal k tomu, že v minulosti mal problémy s alkoholom. "Ľudia sa vedia baviť aj s alkoholom," povedal o svojej minulosti. "Keď si porovnám 13 prepitých rokov a 4 triezve, tak neviem presne, čo je šťastie, ale nešťastný nie som," pokračoval spevák, ktorý priznal aj to, ako odpovedá na otázku o svojom veku.


Robo Mikla skrotol.
FOTO: Facebook

"Ak sa ma niekto pýta koľko mám rokov, tak mu odpoviem 23, lebo keď odrátam 13 prepitých a prirátam 4 triezve, tak by to malo sedieť. "Neviem, čo stačí ku šťastiu vám, ale mne hlavne, keď je dobrá spoločnosť, dobrý zvuk, keď to hrá. Som skutočne šťastný na dvoch miestach - na pódiu a ešte v aute za volantom," doplnil bývalý rebel. Následne zanôtil pesničku, ktorú naspieval spolu so skupinou P.S..


Mikla začína novú etapu svojho života.
FOTO: Facebook

Po spevákovej rebelskej ére však na rad prichádza obdobie, kedy sa prezentuje v umiernenej forme. Na koncertoch verejne prednáša svoju citlivú poetickú tvorbu, ktorú má strategicky rozmiestnenú v rámčekoch po celom klube.

 
Autor: Pluska.sk/bls 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Rebel Robo Mikla šokuje: Z bývalého superstáristu je iný človek
Pluska.sk/bls