Róbert Beňo (†54) spravil pred smrťou zvláštnu vec: Tušil, že sa blíži koniec?

19. marca 2017, 09:45
Tip redakcii

Náhla smrť bývalého markizáka Róberta Beňa (†54) sa inak ako obrovská tragédia ani nazvať nedá. Alebo tušil, že sa blíži koniec? S odstupom času totiž z Beňovho konania doslova mrazí!

Robo Beňo zomrel náhle.

Robo Beňo zomrel náhle.

Autor: archív

Róbert Beňo, ktorému sa v roku 2012 narodil synček, mal včera poobede doma dostať rozsiahly infarkt. A hoci sa záchranári všemožne snažili, zomrel počas prevozu v sanitke


Priateľka Lenka je z jeho smrti zdrvená.
FOTO: Michal Smrčok

Obrovská tragédia zasiahla nielen jeho kolegov a kamarátov, ale najmä rodinu. Jeho priateľka Lenka tomu stále nedokáže uveriť, rovnako, ako aj ostatní, ktorí Beňa považovali za muža plného sily. Ešte v novembri, keď sa stretli bývalí markizáci, pôsobil, že je spokojný a nič, ani zdravie, mu nechýba.

Smutný hrdina Václav Neckář: Po ťažkej mŕtvici o vlások unikol smrti


Na nedávnom stretnutí markizákov.
FOTO: facebook

Alebo žeby tušil, že sa blíži koniec? S odstupom času totiž z exmarkizákovho konania doslova mrazí. Krátko pred vstupom do nového roka sa na sociálnej sieti zamyslel nad životom či vzťahmi a vyzýval ľudí, aby si navzájom odpustili.


Neprehliadnite: Rozpoznajte mozgovú mŕtvicu včas


"Nezabudnite, že na Vianoce máte odpustiť všetkým, ktorí vás počas roka vytočili, oklamali a tak. Na to sú Vianoce dobré. Ak neustále myslíte na to, že vás niekto sklamal, dáva vás to dole a nepomôžete si," napísal počas uplynulých sviatkov Beňo, ktorý vedel, že ho čaká operácia srdca. Žiaľ, tej sa už nedožil.


Robo Beňo chcel, aby si ľudia odpustili.
FOTO: Archív PLUS 7

Markizácky reportér, ktorého sa bojí Fico: V Záhorskej ho umlčali, no utešuje ho priateľka z RTVS

Robo, ktorý mal z predchádzajúcich vzťahov ešte dcéru a syna, sa po odchode z Markízy venoval politike a bol známy aj vďaka vzťahu s bývalou misskou Ivanou Christovou.

V markízackej šou z nej urobili krásku, no na pohovore neuspela. Vraj bola príliš pekná

Viac zaujímavých tém na Pluska.sk:

 
Autor: di 
 
Aplikácie 7 plus