Slovná prestrelka V siedmom nebi: Sulík prirovnal reláciu k Farme, Rozboril politika k povaľačovi!

30. januára 2017, 11:00
Tip redakcii

Vo včerajšom V siedmom nebi sa ako posledný hosť objavil politik Richard Sulík, ktorý pomáhal matke s dvoma deťmi. Ten do kolektívu relácie ihneď zapadol a potvrdil to aj v štúdiu. S Vilom Rozborilom (49) si klábosili jedna radosť, no až dovtedy, kým sa obaja začali podpichovať...

Sulík a Rozboril si pred kamerami povedali svoje.

Sulík a Rozboril si pred kamerami povedali svoje.

Autor: Facebook

,,Po prečítaní týchto riadkov neuveríte, že žijeme v 21. storočí! Simona má veľmi ťažkú chorobu - zápalové ochorenie čriev a alergiu na chlad. Takmer zomrela. Žijú bez vody, nemajú kúpeľňu, majú improvizovaný záchod. Má dve deti, otec sa na nich vykašľal. Zamestnať sa nemôže, pretože má nevyliečiteľnú chorobu. Je zadĺžená, od štátu dostáva 180,- eur!!! Čo na to dodať...?" avizoval Rozboril včerajší príbeh Siedmeho neba na Facebooku. 

Rodine sa teda rozhodol pomôcť nielen samotný Vilo, ale ruku k dielu priložil aj politik Richard Sulík. Ten sa na prerábke kúpeľne priamo podieľal a dokonca, keď videl, že treba urobiť niečo naviac, neváhal ani minútu a partiu robotníkov ihneď urgoval, nech spravia oveľa viac, ako mali. Richarda si tak rýchlo obľúbili aj susedia a rovnako aj samotná mama s dvoma deťmi. 


Richard Sulík sa zbavuje lukratívneho pozemku v Tatrách. Potrebuje peniaze?

Keď napokon prišiel do štúdia, Vilo na jeho osobu nešetril slovami chváli. A rovnako do nebies vychvaľoval Sulík Rozborilovu reláciu. No v jednom momente ostal Vilo poriadne prekvapený. ,,Ja som doteraz túto reláciu vôbec nepozeral, pretože som to radil medzi tie Farmy a Big Brother. Ale zmenil som názor," povedal politik. Vilo iba ticho sedel a počúval a potom to prišlo. ,,Noo ja som si tiež o tebe myslel, že si iba taký kaviarenský povaľač a mýlis som sa," začal sa smiať Rozboril, ktorý tak jeho poznámku rozhodne nenechal len tak. Samozrejme, všetko bolo v rovine humoru a obaja svoje poznámky zobrali so smiechom. 

Kiska si zlízol kritiku od Vila Rozborila. Všetko kvôli Kotlebovi!

Hrozil mu infarkt: Moderátor Vilo Rozboril sa rozhodol pre radikálnu zmenu

Rozboril o novej prominentnej partnerke: Sandra je dokonalejšia ako ja!

A že obaja sú dobrí kamaráti, svedčia aj Vilove slová na sociálnej sieti. ,,Nech si kto chce, čo chce hovorí, som rád, že som do relácie nalanáril politikov! Tí ktorí prijali pozvanie - makali celé dni, urobili veľa pre rodiny a hlavne, nech vidia, ako sa na Slovensku žije. Ďakujem všetkým politikom, ktorí výzvu prijali a pomohli ťažko skúšaným rodinám!

 
Vyberte osobnosti televíznej obrazovky roka
Hlasujte za svojich favoritov v ankete OTO
Autor: dd 
 
Aplikácie 7 plus