Ďalší veľký trapas rozídených Šmahelovcov: Ich divadlu sa museli prizerať diváci v priamom prenose!

11. januára 2017, 09:00
Tip redakcii

Miriam Šmahel Kalisová (31) a Martin Šmahel (34) nedávno priznali koniec svojho manželstva, no napriek tomu tvrdia, že im to nebráni v spolupráci na novom markizáckom projekte O 10 rokov mladší. Vo včerajšom Teleráne však dokázali pravý opak. Vyzerá to, že budúci exmanželia už nie sú schopní vydržať spolu ani v jednej miestnosti.

Martin a Mirka sa v relácii predstavia ako moderátori.

Martin a Mirka sa v relácii predstavia ako moderátori.

Autor: TV Markíza

Keďže prvá časť novej relácie televízie Markíza O 10 rokov mladší, ktorú spoločne moderujú Miriam Šmahel Kalisová a Martin Šmahel, má za sebou prvú premiéru, dostali budúci exmanželia priestor v utorkovom Teleráne. V živom vysielaní sa však objavil len samotný fitnes tréner.

Útla moderátorka sa totiž vyhovorila, že sa musí starať o ich spoločnú dcérku Miu, ktorá náhle ochorela, a preto sa s Miriam v štúdiu spojili aspoň telefonicky. A hoci obaja tvrdia, že spolu perfektne vychádzajú a komunikujú, o to komickejšie bolo, že Šmahel musel stav ich dcérky zisťovať priamo pred kamerami. Bývalému partnerovi moderátorka navyše stále skákala do reči a viackrát ho nenechala ani dohovoriť. Takto veru bezchybné vychádzanie nevyzerá...

 
Vyberte osobnosti televíznej obrazovky roka
Hlasujte za svojich favoritov v ankete OTO
Autor: ľgh 
 
Aplikácie 7 plus