Rozvod Andyho Krausa s manželkou. Daniela prehovorila: Bol to môj najhorší deň v živote!

28. októbra 2017, 10:00
Tip redakcii

Manželia Andy (50) a Daniela (44) Krausovci žili v harmonickom vzťahu dlhých sedemnásť rokov. Minuloročný bleskový románik s herečkou Natáliou Puklušovou (32) však všetko zruinoval. Scenárista sa odsťahoval od rodiny a hoci to neskôr vyzeralo tak, že si obaja dajú ešte jednu šancu, nepodarilo sa a Andy podal žiadosť o rozvod. Dvojica sa vo štvrtok stretla na súde, no odchádzali odtiaľ bez výsledku. Prečo sú ešte stále svoji?

Andy Kraus s manželkou Danielou.

Andy Kraus s manželkou Danielou.

Autor: Matej Jankovič / Michal Šebeňa

Keď sa verejnosť dozvedela o romániku Kraus a Puklušová, viacerí tomu nemohli uveriť. Andy sa totiž dovtedy s manželkou Danielou prezentovali ako ideálna rodinka. Pani Krausovú táto informácia úplne zložila, keďže život bez manžela si vedela iba ťažko predstaviť.

Kraus nakoniec vzťah s mladou herečkou ukončil a počas vianočných sviatkov sa dokonca zdalo, že rodina je na najlepšej ceste dať to znova dokopy. Nestalo sa. Andy si po čase našiel novú známosť, blondínku Janku, a v máji podal žiadosť o rozvod. Dvojica sa tak tento štvrtok stretla na súde v Pezinku.

Obaja sa k sebe správali ako dvaja cudzí ľudia a dokonca sa ani nepozdravili. Po hodine a pol však vyšli z pojednávacej miestnosti bez výsledku. Čo bolo dôvodom? ,,Bol to pre mňa jeden z najťažších dní v živote. A keďže nemáme doriešenú situáciu s deťmi, súd nás nerozviedol,“ dozvedeli sme sa priamo od Daniely.

A aj keď sa Andy Kraus s manželkou vždy držali hesla, že sa dohodnú, napokon sa tak nestalo. Obaja odchádzali zo štvrtkového pojednávania so sklopeným zrakom a bez slova odišli každý svojou cestou.

Daniela mala celý čas slnečné okuliare na očiach a Kraus v ruke mobilný telefón. Toto nie práve príjemné stretnutie na súde v Pezinku si budú musieť zažiť znova až vo februári.

VIAC FOTO TU:

 
Autor: dd, tam 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Rozvod Andyho Krausa s manželkou. Daniela prehovorila: Bol to môj najhorší deň v živote!
dd
tam