Rytmusovi šliape na päty raper Kali z autoumyvárky: Tak kto je tu kráľ?

02. marca 2013, 00:00
Tip redakcii

Zvláda to aj bez vulgarizmov! Raper Kali vypredáva koncerty a neuveriteľne rýchlo rozbieha svoju kariéru. Jeho kolegovia z branže tvrdia, že je len otázkou času, kedy zhodí z trónu nekorunovaného kráľa raperov Patrika Rytmusa Vrbovského (36). Zaujímavé je, že Kali sa zatiaľ živí umývaním áut.

Rytmus má novú konkurenciu - rapera Kaliho.

Rytmus má novú konkurenciu - rapera Kaliho.

Autor: archív

Že by sa nám na Slovensku rodil nový fenomén? Žiaden okázalý luxus, drahé autá ani nadávka za nadávkou, tak ako sme si na to zvykli u Rytmusa.

„Vo svojich textoch nespomína seba a nikdy nenájdete, že je najlepší a je kráľ. Skrátka je to obyčajný chalan z Petržalky, ktorý robí, čo ho baví, a tým inšpiruje ľudí a dáva im nádej,“ povedal o Kalim jeho manažér Miroslav Čimo.

Dodal ešte, že aj keď tento raper vypredáva koncerty a chodia naňho tisícky ľudí, jeho konkurent Rytmus si zaslúži rešpekt.

„Kali si získal nielen fanúšikov, ale aj ľudí z branže tým, že sa na nič nehrá. Nie je pozér, je to normálny chalan, ktorý nepotrebuje verejne vystavovať svoje bohatstvo,“ pochválil ho aj jeden zo slovenských raperov.

Natrieskané kluby

Zaujímavé je, že Kali, ktorý si rýchlo získal rešpekt kolegov aj fanúšikov, sa zatiaľ stále živí umývaním áut. Šou robí len počas víkendov.

V superlatívoch sa na jeho adresu vyjadroval aj Lukáš Macháček z klubu, v ktorom vystupovali už aj známe slovenské mená.

„Kali je zatiaľ najlepší, čo u nás bol. Spravil šou, na nič sa nehral, aj komunikácia s manažmentom bola veľmi dobrá. Vystupoval tu už Rytmus, Majk Spirit, ale nemali také ohlasy a toľko ľudí ako Kali,“ povedal.

Nahnevaný Rytmus

Keď sme sa pýtali Rytmusa, či sa nebojí tejto konkurencie, odpovedal nám v číslach. Nezabudol pripomenúť, koľko ľudí ho „lajkuje“ na sociálnej sieti, koľkí videli jeho klipy na internete a koľko koncertov odohrá.

Že by sa predsa len bál, že sa naňho čoskoro zabudne?

Neskôr, tak ako už býva jeho zvykom, odpovedal na naše otázky prostredníctvom sociálnej siete, kde zas vychrlil hnev na novinárov, ktorí ho vraj obťažujú svojimi otázkami.

„Moju kariéru som si nezaložil na prezentovaní sa cez denníky, týždenníky, mesačníky, ale cez koncerty, klipy a albumy,“ tvrdil fanúšikom.

„Všetkým interpretom, ktorí sa chcú so mnou porovnávať, prajem nie ročný, dvojročný, ale dlhodobý úspech,“ napísal.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/al 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Rytmusovi šliape na päty raper Kali z autoumyvárky: Tak kto je tu kráľ?
Plus JEDEN DEŇ/al