Sisa a Juraj Lelkesovci predviedli hádku na verejnosti! Čo bolo jej dôvodom?

16. decembra 2013, 00:00
Tip redakcii

Hádajú sa! Kým speváčka Sisa Lelkes Sklovska (48) maká v divadle, jej manžel Juraj Lelkes (62) si užíva priazeň krásnych žien. Na piatkovej módnej prehliadke plesových šiat sa objavil na móle po boku Andrey Heringhovej (32), čo nebolo po vôli jeho zákonitej. Sisa dobehla za svojím manželom rovno z predstavenia a zjavne jej praskli nervy. Párik sa nevyhol zúrivej konfrontácii na verejnosti.

Drahá, len pokoj: Lelkes  sa snažil Sisu upokojiť.

Drahá, len pokoj: Lelkes sa snažil Sisu upokojiť.

Autor: Vlado Labát/Plus JEDEN DEŇ

V žiare reflektorov sa predvádzal generálny riaditeľ Juraj Lelkes s partnerkou najznámejšieho multiotecka Borisa Kollára (48) Andreou Heringhovou (32). Pri pohľade na brunetku rozdával finančník úsmev na všetky strany.

Zamrzol mu však v okamihu, keď sa vo dverách objavila jeho nasrdená manželka Sisa Sklovska. Na prehliadku dobehla rovno z predstavenia v divadle. Manželia sa vzápätí postarali o iné „predstavenie“. „Počul som, ako sa Lelkes snažil Sise niečo vysvetliť a ona sa od neho prudko odtiahla,“ prezradil jeden zo svedkov manželskej hádky.

„Ešte pred prehliadkou hovorila, že ho za to zabije a vôbec nebola stotožnená s tým, že tam bude bez nej a navyše s Heringhovou. Nadávala na to,“ prezradil zdroj denníka Plus JEDEN DEŇ, čo potvrdila aj návrhárka.


Cmuk: Kým sa Juraj bozkával s inou ženou, Sisa sa tvárila, že nič nevidí.
Foto: Vlado Labát/Plus JEDEN DEŇ

„Jasné, že ako manželka nie je spokojná. Zobrala to ako partnerka, chápem ju, že na neho môže žiarliť,“ povedala módna dizajnérka Rebecca Deák Justh. Na rozdiel od Sisy Sklovskej dočasnú výmenu partnera nebrala Heringhová vôbec tragicky.

„Toto som neriešila. Beriem to ako prácu, bežnú prehliadku. Nič viac,“ vysvetlila Andrea.

Žiarlila na iné?

Finančník sa po celý čas zabával s viacerými ženami, manželkin výstup mu náladu však zjavne pokazil. Nie je vylúčené, že kameňom úrazu boli práve krásne ženy. Na pódiu sa totiž objavila aj Lelkesova kolegyňa, šéfka marketingu Erika Barkolová (36).

Záujmu žien neunikol Lelkes ani po prehliadke. Na afterparty sa až príliš dôverne mal k niektorým dámam. Viac ako priateľský bozk venoval istej brunetke, a to i v prítomnosti Sisy.

Tá akúkoľvek hádku popiera. „My sme sa vôbec nehádali, prečo by sme sa mali hádať? Ešte sme si išli sadnúť s priateľmi,“ povedala neskôr. No na fotografiách to vyzerá ináč. K sebe sa Lelkesovci nemali ani pri odchode. Rozhodne to nebolo v štýle ruka v ruke.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/Dáša Illyová 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Sisa a Juraj Lelkesovci predviedli hádku na verejnosti! Čo bolo jej dôvodom?
Plus JEDEN DEŇ/Dáša Illyová