Šokujúci záber tesne pred svadbou Čírovej: Najprv tuctovka, potom ako pravá kráľovná!

20. augusta 2017, 11:00
Tip redakcii

Mária Čírová (28) a jej partner Maroš Kachút (43) sú po deviatich rokoch spoločného života konečne svoji! A hoci speváčka chcela mať pôvodne svadbu v kostole, nebolo to možné, keďže jej vyvolený už raz ženatý bol. Napriek tomu sa Mária na ich deň D poriadne nahodila. V porovnaní s predchádzajúcim dňom tak vyzerala ako kráľovná!

Speváčka vyzerala priam božsky.

Speváčka vyzerala priam božsky.

Autor: Pretty photography

Dvojica sa zosobášila v sobotu 19. augusta. Zaľúbencom pri voľbe termínu záležalo najmä na tom, aby to bolo počas prázdniny. Zrejme kvôli ich dvom deťom Zoe a Hugovi. A voľba miesta padla na romantické priestory nitrianskeho hotela Zlatý kľúčik. Ako obaja prezrádzajú, práve tento hotel je ich obľúbeným miestom, kde s kapelou často prespávajú, keď cestujú po Slovensku kvôli koncertom a vystúpeniam.

Mária vyzerala na svojej dlhoočakávanej svadbe priam úchvatne. Nádherné čipkované šaty, ktoré perfektne zvýraznili jej postavu, doladila nežným účesom a prirodzeným vzhľadom. Speváčka tak pôsobila ako krásna modelka. No keby ste sa na Čírovú pozreli deň predtým, dokonalú nevestu by ste v nej hľadali zrejme iba márne. Vyzerala ako celkom obyčajné dievča. Dokonca mala aj kruhy pod očami. „Dnes poslednýkrát ako slečna," napísal vlasový stylista k záberu, ktorým sa pochválil na internete. 

Ako vyzerala Mária deň pred svadbou? FOTO nájdete tu >>

 
Autor: di 
 
Aplikácie 7 plus